Ekonomi

1 Nisan 2018 Pazar Gram Altın, Çeyrek Altın Ne Kadar? Altın Piyasasında Hafta Sonu Gelişmeleri…

Altın piyasasının gözdeleri arasında yer alan gram altın Nisan ayının ilk gününe düşüşle başladı. 1 Nisan Pazar günü altının gramaj fiyatı 168,49 lira seviyesinden açıldı. Bugün çeyrek altın ne kadar oldu? Cumhuriyet altını güncel fiyat ve diğer gelişmeler haberimizde…

Gram Altın Haftayı Kaç Lirayla Tamamladı?

Altın fiyatlarındaki dalgalı seyir yatırımcının haftalık kazancını olumsuz etkiledi. Gram altın bu hafta başından sonuna kadar yaklaşık yüzde 1,75’lik düşüş kaydetti. Altın yatırımcısı ani değişimler karşısında ne yapacağını şaşırdı. Gram altın bu hafta 172 lira bandına kadar yükseldi. Fakat hafta kapanışı 168 liradan yapıldı. İşte bir taraftan bu gelişmeler yaşanırken, yatırımcı yeni güne altın fiyatlarını sorgulayarak başladı.

Küçük yatırımcılar “Çeyrek altın, yarım altın ve Cumhuriyet altını ne kadar oldu” sorusunda birleşti. Hediye olarak altın almayı planlayanlar ve büyük yatırımcılarsa gram altın fiyatına odaklandı. Peki, bugün gram altın kaç lira oldu? Çeyrek altın ne kadardan satılıyor? İşte serbest altın piyasasının 1 Nisan Pazar günü için belirlediği altın fiyatları…

Gram Altın Kaç Lira?

Gram altın haftalık bazda kaybettirenlerden olsa da son haftalarda yatırımcının yüzünü güldürdü. Ayın ilk günü olan 1 Nisana alışta 168,49 liradan başlayan gram altın, satışta 168,60 liraya geriledi.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Çeyrek altın yeni güne yatırımcını üzecek, alıcısını sevindirecek seviyeden başladı. Çeyrek altın bugün yüzde 0,17 geriledi. Alışta 269,66 lira olduğu görülen çeyrek altın bugün 275,76 liradan alıcı buldu.

Yarım Altın Kaç Lira?

Altın piyasasında küçük yatırımcının vazgeçilmezleri arasında yer alan yarım altın bugüne 537,64 lira seviyesinden başladı. Satış fiyatı ise saat 09.00 itibariyle 275,76 lira oldu.

Cumhuriyet Altını Bugün Kaç Lira!

Cumhuriyet altını hafta sonunda yükselişle girdi. Alış yönlü işlemler bugün bin 120 liradan yapıldı. Satışa yönelik işlem fiyatı ise bin 130 lira olarak gözlemlendi.