Ekonomi

14 Nisan Cumartesi Hafta Sonu Altın Fiyatları! Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Altın piyasasında sular durulmuyor. Dünü yükselişle tamamlayan çeyrek altın hafta sonuna 290 liraya yakın bir seviyede başladı. Gram altın ise 177 lira bandında dengeye gelmiş görünüyor. Peki, bugün gram altın güne yükselişle mi başladı? Çeyrek altın kaç liradan satılıyor? Tüm bu soruların cevapları ve piyasa gelişmeleri haberimizde…

Altın hafta içinde son zamanların zirvelerini yakalama şansı yakaladı. Tüm sarrafiye ürünleri rekor seviyelere ev sahipliği yaptı. İşte fiyatlar tavan yaptığında elinde altın olan vatandaşların bir kısmı, altın bozdurmak için kuyumculara koştu. Bazı küçük yatırımcılarsa fiyatların daha da artacağını düşünerek beklemede kaldı.

Hafta içi böyle geçerken, hafta sonu geldi çattı. Yatırımcılarsa hafta sonu altın fiyatlarına kilitlendi. İşte en güncel altın fiyatları…

Gram Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Gram altın 183 liralık tarihi zirve sonrasında, haftanın ilk tatil gününe 177,25 liralık satış fiyatıyla başladı. Alışlar 14 Nisan Cumartesi günü 177,13 liradan yapıldı.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Küçük yatırımcının yastık altına koyduğu, düğünlerin vazgeçilmez hediyesi olan çeyrek altın bugün alışta 283,08 lira olarak fiyatlandırıldı. Satış yönlü işlemler serbest piyasada 289,48 liradan gün açılışı yaptı.

Yarım Altın Kaç Lira Oldu?

Yarım altın günün ilk alış işlemlerini 564,40 lira üzerinden yapıyor. Satılarsa saat 08.17 itibariyle 578,96 liradan devam ediyor.

Tam Altın Bugün Ne Kadar?

Tam altın güne alış yönlü işlemlerde bin 132 liradan başlarken, satışlarını bin 154 liradan sürdürüyor.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını yatırımcısını bu hafta memnun edenlerden oldu. Bugünün alışlarına bin 170 liradan başladı. Satış için uygulanan fiyatsa bin 182 lira olarak gözlemlendi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri