Ekonomi

15 Mart Perşembe Dolar Ne Kadar? Döviz Piyasası Anlık Hareketler!

Dolar yeni güne ABD’nin faiz artışı endişesiyle başladı. Dün yükselişe geçen kur, bugün ne kadar oldu? Döviz piyasası yeni güne nasıl başladı? Euro bugün kaç lira oldu? Dövizde yaşanan son gelişmeler ve uzman yorumları haberimizde…

Dolar Kuru Yükseldi! İşte Yükselişin Nedenleri

Küresel piyasalar ABD’nin faiz artışı hızından endişe duyarken, Türkiye’ye özgü riskler doların yukarı yönlü seyretmesine neden oldu. Kur dün 3,8880 liraya kadar yükseldi. Uzmanlara göre global ticaret savaşları ve ABD’nin faizleri yükseltme eğilimi, özellikle gelişmekte olan ülkelerin döviz piyasasını olumsuz etkileyecek. Türkiye bu durumda özel bir konumda yer alırken, ülkemize özgü endişeler negatif ayrışmaya sebep olacak. Uzmanlara göre dolar kuru 3 lira 90 kuruş noktasında kritik bölgeye girmiş olacak.

Bir taraftan bu gelişmeler yaşanırken dolar 15 Mart Perşembe gününe kadar oldu merak ediliyor. Euro’nun kaç lira olduğunu merak eden vatandaşlar piyasanın açılmasıyla birlikte fiyatları araştırmaya başladı. Sanal para yatırımcıları ise günlük değişimleri mercek altına aldı. İşte döviz ve kripto para birimlerinde son durum!

Dolar Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru saat 08.09 itibariyle alışta 3,8804 lira oldu. Satış fiyatı ise 3,8826 liradan işlem gördü.

Euro Kuru Kaç Lira Oldu?

Euro yeni güne yüzde 0,23’lük değer artışıyla başladı. Alışta 4,8089 lira olan Euro, satışta 4,8100 liraya yükseldi.

Euro/Usd Paritesi Güncel Durum!

Euro/Dolar paritesi 15 Mart Perşembe günü 1,2381’e yükseldi.

Bitcoin Kaç Dolar?

Kripto para birimlerine yatırım yapanlar Bitcoin’in günlük değişimini öğrenmek isterken, sanal para birimindeki azalış bugün yüzde 14’ün üzerine çıktı ve işlem fiyatı şu anlarda 7 bin 900 dolara kadar geriledi.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum’daki kayıp bugün yüzde 15,23 oldu. Ethereum saat 08.28 itibariyle 587 dolardan işlem görüyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri