Ekonomi

15 Mart Perşembe Gram Altın Kapalıçarşı Fiyatı! Altın Bugün Ne Kadar?

Altın fiyatları yükselişe devam ederken, altının gram fiyatı dün 165 lira bandını aştı. Peki, gram altın Kapalıçarşı piyasasında bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın bozduracak vatandaşlarsa günün alış fiyatlarına kilitlendi. Çeyrek altın 15 Mart Perşembe günü alışta kaç lira oldu? Detaylar haberimizde…

Gram Altın Kapalıçarşı Güncel Fiyatlar!

Altın yatırımcıları bugünün gram altın Kapalıçarşı fiyatı araştırmalarına erken saatlerde başladı. Gram altındaki ani yükseliş hem yatırımcının hem piyasasının heyecanlanmasına neden oldu. Vatandaşlar ve yatırımcılar yeni günün gram altın, çeyrek altın ve cumhuriyet altını fiyatlarını merak ettiklerini ifade etti.

“Gram altın kaç lira, çeyrek altın ne kadar, cumhuriyet altını fiyatı arttı mı?” sizde bu soruların yanıtını merak edenlerdenseniz, işte yanıt aradığınız soruların cevapları ve en güncel gram altın Kapalıçarşı fiyatı!

Gram altın yeni güne yükselişle başladı. Bundan birkaç ay önce gram altın alanlar fiyatların artmasından memnun olurken, bugünün alış fiyatı 165,70 lirayla kendini gösterdi. Gram altın Kapalıçarşı piyasasında 15 Mart Perşembe gününde satışta 165,73 lira seviyesinde oldu.

Çeyrek Altın Bugün Kaç Lira Oldu?

Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olan çeyrek altın bugün alışta 263,86 lira olurken, satışta 269,76 liraya yükseldi.

Yarım altın Kapalıçarşı’da alışta 526,06 liradan işleme alındı. Satış fiyatı ise 539,51 lira ile gün açılışı yaptı.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını alacaklar yeni günün fiyatını öğrenmek için internet başına geçti. Cumhuriyet altını bugün alışta bin 89 lira, satışta ise bin 99 lira oldu.

Piyasalar yeni günün açılışını da normalin üzerinde bir hareketlilikle yaptı. Gram altın fiyatındaki yükseliş satışların azalmasına, alış yönlü işlemlerinse artmasına neden oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri