Ekonomi

16.04.2018 Güncel Döviz Kurları! Dolar Bugün Ne Kadar?

Geçen hafta tüm zamanların zirvesini gören dolar kuru yeni haftaya sakin başladı. Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Döviz piyasasına ilişkin detaylar haberimizde…

Döviz ve Sanal Para Piyasası Son Dakika!

ABD’nin Suriye’ye yönelik harekatı ardından dolar kurunda ciddi bir hareketlenme yaşanmamıştı. ABD, İngiltere ve Fransa üçlüsünün hava harekatının bu kadarla kalacağını öngören uzmanlar, para birimlerinde sert hareket beklemediklerini ifade etti. Döviz piyasası ise yeni haftanın ilk işlem günü için açıldı. Gün açılışında dolar 4,11 lira bandında gözlemlendi. Euro’nun güncel kuru ise 5,05 ile 5,06 lira aralığında!

Kripto bara birimleri ise son günlerde yükseliş yönlü hareket ediyor. Özellikle Bitcoin hakkında yapılan yılsonu tahminlerinin piyasayı olumlu etkilediği kesin! Fakat bugün Bitcoin yön değiştirdi ve işlem fiyatı geriledi.

Dolar Bugün Ne Kadar Oldu?

Dolar yatırımcıları 16 Nisan pazartesiyi iple çekerken döviz piyasası günün ilk işlemlerine an itibariyle başladı. Dolar kuru günün ilk alışlarını 4,1007 liradan yaptı. Satış kuru ise 4,1024 liraya yükseldi.

Euro Kuru Güncel!

Euro güne yükselişle başladı. Değerdeki artış saat 09.18 itibariyle yüzde 0,18 olarak gözlemlendi. Satış kuru 5,0605 lira olan Euro, alışta 5,0595 liradan işlem görüyor.

Euro/USD Paritesi

Euro/USD paritesi yeni haftaya yatay denecek bir artışla başladı artış yüzde 0,02 oldu. Parite ise 1,2333 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Sanal para birimlerindeki artış bugün yerini düşüşe bırakmış görünüyor. Bitcoin’deki değer kaybı yüzde 2,38! İşlem fiyatı ise 8 bin 96 dolar seviyesinde!

Ethereum Kaç Dolar Oldu?

Ethereum haftanın ilk gününde 510 dolara geriledi. Kripto para piyasasının en büyük ikinci birimi olan Ethereum’daki azalış yüzde 2,53’ü buldu.