Ekonomi

16 Mart Cuma Güncel Altın Fiyatları! Çeyrek Altında Son Durum!

Güncel altın fiyatları altın yatırımcısının takibine takıldı. Altın son zamanların zirvesine doğru giderken, gram altın 16 Mart Cuma gününe yine yükselişle başladı. Altının gramaj fiyatı bugün kaç lira oldu? Çeyrek altın fiyatı da günün en çok merak edilenlerinden oldu. İşte güncel altın fiyatları ve piyasa gelişmeleri…

Güncel Altın Fiyatları, Borç Ödeyecek Vatandaşı Üzdü!

Altın yatırımcısı, piyasadaki fiyat artışlarından memnun oldu. Yatırımda en güvenilir liman olan altın yatırımcısını her zaman olduğu gibi yine yanıltmadı. Ya altın borcu olanlar? Altın borcu olanlar ve altın almak zorunda olanlar artan altın fiyatları karşısında çaresiz kaldı. Gram altın dün zirveye doğru emin adımlarla ilerlerken, kapanışı yatay denecek bir seviyede tamamladı.

Vatandaşlar 16 Mart Cuma gününe de çeyrek altın fiyatlarını araştırarak başladı. İnternette en çok araştırılan konular arasında yer alan çeyrek altın bugün kaç lira oldu? Kapalıçarşı altın fiyatları haberimizde… Peki, günün en güncel altın fiyatları ne durumda? İşte yanıtı…

Gram Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Kapalıçarşı’da dün 165,5 liraya kadar yükselen gram altın, bugüne alışta 165,05 liradan başladı. Gram altının satış fiyatı ise 165 lira 11 kuruş oldu.

Çeyrek Altın Güncel Fiyat?

Altın fiyatları dün zirveye yaklaşırken çeyrek altın dün 272 lirayı gördü. Bugünün alış fiyatı ise 263,95 lira seviyesinde oldu. Çeyrek altının satış fiyatı saat 08.00 itibariyle 269,85 liradan işlem görmeye devam ediyor.

Yarım altın dünkü yükseliş sonrasında yeni güne alışta 526,24 liradan başladı. Yarım altının şu anlardaki satış fiyatı ise 539,70 lira seviyesinde bulunuyor.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını dün bin 100 liralık bandı aştı. İstanbul Kapalıçarşı’da Cumhuriyet altını bugünkü alış yönlü işlemlerde bin 92 lira, satışta bin 104 lira oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri