Ekonomi

17 Mart Cumartesi Döviz Piyasası Son Gelişmeler? Güncel Dolar ve Euro Kuru!

Döviz piyasası hareketli bir haftayı geride bıraktı. Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini bu hafta zirveyi gördü. Dövizdeki yükseliş trendi 17 Mart Cumartesi günü azda olsa devam etti. Dolar bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? İşte detaylar…

Döviz Piyasası Yeni Güne Nasıl Başladı?

Döviz piyasası küresel ve yurtiçi gelişmelerinden bu hafta olumsuz etkilendi. Cari açık ile enflasyon verilerinin açıklanması kurların yukarı yönlü seyrini hızlandırdı. Bunun yanında ABD Başkanı Trump tarafından yapılan açıklamalar ve ticaret savaşlarının sinyallerini veren gelişmelerde piyasayı olumsuz etkiledi. Tüm bunlarsa TL’nin döviz karşısında değer kaybetmesine neden oldu. Küresel gelişmeler sadece Türkiye’yi etkilemedi. Genel anlamda gelişmekte olan tüm ülkelerin yerel para birimleri dolar karşısında kayıplar yaşadı. Fakat ülkemiz bunu, jeopolitik sorunlar nedeniyle aynı kategoride bulunduğu ülkelerden daha fazla hissetti.

Döviz piyasası yeni güne nasıl başladı?” diyen vatandaşlar ilk iş olarak internetin başına geçti. Dolar bugün ne kadar oldu? Euro’daki yükseliş devam ediyor mu?

Dolar Bugün Ne Kadar?

Dolar son zamanların en yüksel seviyesine dün ulaştı. Kurun kapanışı 3 lira 89 kuruş seviyesinde gerçekleşti. Dolar 17 Mart Cumartesiye ise 3,9203 liradan başladı.

Euro Kuru Kaç Lira Oldu?

Euro 4 ayın zirvesini 4,7972 lira ile yaptı. Dünkü kapanış bu seviyeden olurken, günün ilk işlemleri 4,8193 lira üzerinden alındı.

Euro/Usd Paritesi Güncel Durum

Euro/Dolar paritesinin son durumu şu anlarda 1,2290 seviyesinde gözlemlendi.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasasının en büyüğü olan Bitcoin güne 8 bin 207 dolarlık işlem fiyatıyla başladı.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum’daki yükseliş sonrasında işlemler 598 dolardan gün açılışı yaptı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri