Ekonomi

17 Nisan Salı Dolar Kuru ve Güncel Piyasa Gelişmeleri!

Haftaya sakin bir seyirle başlayan dolar kuru güne yatay başladı. 17 Nisan Salı günü dolar açılışı 4,09 lira bandından yaptı. Euro ise yeni güne yüzde 0,05’lik değer artışıyla başlayanlardan oldu? Peki, Euro ne kadar oldu? İşte detaylar…

Dolar Kuru Güne Yatay Başladı

Döviz piyasası günün kurlarını belirlemek için erken saatlerde açıldı. Jeopolitik ve küresel gelişmelerden oldukça hızlı etkilenen piyasa son haftalarda hareketlendi. Yeni güne ise sakin başladı. Suriye tarafında yaşanan hafta sonu gelişmeleri endişelere neden olsa da korkulan olmadı ve ABD, İngiltere ve Fransa üçlüsünün operasyona devam etmesi ihtimali azaldı. İşte bu ihtimalin zayıflaması doların güne yatay başlamasını sağladı.

Bunun yanında sanal para birimlerinin işlem gördüğü piyasalarda gün açılışını yaptı. Bitcoin bugün kaç dolar oldu. Ethereum 17 Nisan Salıya yatay başlayanlardan oldu.

Dolar Bugün Ne Kadar?

Dolar kuru yeni güne alışta 4,0973 lira ile başladı. Satış kuru ise 4,0982 liradan işleme alınıyor.

Euro Kaç Lira Oldu?

Döviz piyasasının vazgeçilmezlerinden olan Euro 17 Nisan Salı günü alışta 5,0752 lira oldu. Satışlarsa saat 08.42 itibariyle 5,0763 liradan devam ediyor.

Sterlin Ne Kadar?

İngiliz Sterlini bugünün alışlarına 5,8767 lira seviyesinden başladı. Satışlarsa 5,8789 liradan işlem görüyor.

Euro/Usd Paritesi

Euro/Usd paritesi yüzde 0,06’lık artış sonrasında 1,2387 seviyesine yükseldi.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Sanal para birimlerinin en büyüğü olan Bitcoin 7 bin 969 dolardan işlem görmeye başladı.

Ethereum Kaç Dolar Oldu?

Ethereum 17 Nisan Salı gününe 512 dolar seviyesinden başladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri