Ekonomi

19.04.2018 Dolar Bugün Ne Kadar Oldu? Piyasa Erken Seçim Kararına Nasıl Tepki Verdi?

Türkiye 24 Haziran’da erken seçime gidiyor. Erken seçim kararı sonrasında döviz kurlarında son durum ne! Dolar veya Euro alacaklar/satacaklar dikkat! Dolar kuru bugün ne kadar oldu? Ayrıntılar haberimizde…

Dolar Kuru Seçim Kararı Sonrasında Güne Yükselişle Başladı

ABD ile Suriye gerilimini yakından takip eden küresel döviz piyasası uzmanlara göre operasyon sonrasında yükselişe geçti. Dolar piyasadaki elini güçlendirdi.

Peki, ülkemizdeki son durum ne? Dolar kuru erken seçim kararının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanması ardından düşüşe geçti. Euro ise 5 liranın altına geriledi.

Kripto para birimlerindeki dalgalı seyir ise bugünde devam edeceğe benziyor. Dün güne düşüşle başlayan Bitcoin ve Ethereum bugün kaç dolar oldu? Sanal birimleri bugün kaç liradan işlem görüyor işte detaylar…

Dolar Kuru Güncel

Dolar kuru Cumhurbaşkanı ve MHP liderinin ikili görüşmesi akabinde yapılan 24 Haziran erken seçim kararına olumlu tepki verdi ve kur 4,03 lira bandına kadar geriledi. Yeni günün açılışında 4,0115 liradan alış işlemi gören dolar, satışta 4,0146 lira oldu.

Euro Kuru Ne Kadar?

Euro kuru dün erken seçim kararının açıklanmasının hemen sonrasında 4,9760 liraya kadar düştü. Bugüne ise alışta 4,9708 lira ile başladı. Saat 07.32 itibariyle satış kuru 4,9758 liradan işlem görüyor.

Eur/USD Paritesi

Euro/USD paritesi güne yükselişle başladı. Parite şu anlarda 1,2378 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar?

Sanal para birimi olan Bitcoin bugün 8 bin 174 dolardan işlem görüyor. TL fiyatı ise 32 bin 773 lira seviyesinde bulunuyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Kripto para birimleri arasında en yüksek işlem hacmine sahip olanlar arasında yer alan Ethereum’un saat 07.54 itibariyle işlem fiyatı 531 dolar oldu. TL bazlı işlemler ise 2 bin 137 liraya denk geliyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri