Ekonomi

19 Mart Pazartesi Döviz Haftaya Nasıl Başladı? Güncel Piyasa Gelişmeleri!

Döviz piyasası 19 Mart Pazartesi gününe yine yükselişle başladı. Dolar bugün ne kadar oldu? Euro kaç lira? Yatırımını dövize yapanlar bu soruların yanıtını bulmak için internet başına geçti. Dolar haftanın ilk işlem gününe ise 3 lira 92 kuruşun üzerinde başladı.

Döviz Kurları Küresel Gelişmelerden Olumsuz Etkilendi!

Döviz piyasası bugünün açılışı yükselişle yaptı. Dolar ve Euro kurundaki artışı küresel gelişmeler tetiklerken, yurtiçi açıklamaları da kurların yukarı yönlü hareketine neden oldu. Küresel etkilerin başını ABD Merkez Bankasının olası faiz artışı kararı çekti. Ticaret savaşlarının yaşanma ihtimalide gelişmekte olan ülkelerin para birimlerinin değer kaybetmesinin nedenleri arasında yer aldı. Yurtiçinden gelen cari açık açıklaması da piyasayı etkileyen konulardan oldu.

Piyasalar yeni haftada FED toplantısından çıkacak kararları yakından takip edecek. Uzmanlara göre toplantıdan faiz artırımı kararı çıkacak. Söz konusu toplantı ise 21 Mart 2018’de yapılacak! Tüm bu yaşananlar ve beklentiler gölgesinde döviz piyasası yeni haftaya nasıl başladı? İşte bu sorunun yanıtı!

Dolar Bugün Ne Kadar?

Dolar kuru dünü 3,9203 seviyesinde kapatmıştı. 19 Mart Pazartesiye ise 3,9317 lira seviyesinde başladı.

Euro Kuru Kaç Lira Oldu?

Geçen hafta yükselişe geçen ve tarihi zirveye ulaşan Euro, dün 4,8193 lira ile kapanış yapmıştı. Yeni güne ise 4,8236 lira ile başladı.

Euro/Usd Paritesinde Güncel Durum!

Euro/Dolar paritesinin değişimi bugün yükseliş yönlü oldu. Euro/Dolar paritesi açılışta 1,2265 seviyesinde gerçekleşti.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para birimlerinden olan Bitcoin bugünkü işlemlerine 8 bin 298 dolar seviyesinden devam ediyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum yeni haftaya yükselişle başladı. Şu anlardaki işlemler 542 dolardan alınıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri