195-kisilik-sozlesmeli-personel-alimi-yapilacak
Memur Alımı

195 Kişilik Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak!

Mersin Üniversitesi tarafından yapılan işe alım duyurusunda sözleşmeli personel alımları yapılacağı bildirildi.

Mersin Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Mersin Üniversitesi bünyesindeki Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde başhekimlik biriminde görev almak üzere yeni sözleşmeli kamu personelleri aranıyor. Üniversite’nin Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamada işe alınacak olan yeni personellerde aranan nitelikler ve şartlar da belirtildi. Açıklamada ayrıca başvurular ile ilgili tüm ayrıntılar, başvurunun nasıl yapılacağı ve şekli, istenen bilgilere nereden ulaşılabileceği gibi ayrıntılar da yer aldı. Haberimizin devamında gereken tüm bilgileri bulabilirsiniz.

195 Sözleşmeli Personel İşe Alınacak

Mersin Üniversite personel alımları ile ilgili duyuruda yer alan bir başka bilgi de sözleşmeli personel alımı başvurusu için başvuru formunun doldurulması gerektiği oldu. 195 kişiden oluşacak olan yeni personellerin 153’ü hemşire, 39’u sağlık teknikeri ve 3’ü de diğer görevlerde bulunacak sağlık personeli olacak. Sözleşmeli elman alımı iş başvurusu yapacak olan adayların aşağıda belirtilen koşulları taşıyor olması gerekiyor.

  • Devlet Memurları Kanunu’nun 48. Maddesinde bildirilen genel şartlara uygun olmak
  • Lise mezunları için KPSSP3’e, 2 yıllık ön lisans eğitimi almış olanlar için KPSSP93’e, 4 yıllık lisan eğitimi almış olanlar için de KPSSP94’e girmiş olmak
  • Bizzat yapılacak olan başvurular sırasında istenen belgeleri de yanında getirmek

Sözleşmeli Alımı Başvurusu İstenen Belgeler

  • 2016 KPSS sonuç bildiren belge
  • Başvuru formu
  • Mezuniyet belgesinin fotokopisi
  • Kimlik fotokopisi
  • Güvenlik ve Arşiv Soruşturması Formu (3 adet)

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Sözleşmeli kamu personeli iş başvurusu yapmak isteyen kişiler merak ettikleri bütün soruların cevabını Mersin Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği’ni ve Döner Sermaye Genel Müdürlüğü’nü arayarak öğrenebilirler. Son başvuru tarihi 3 Mayıs 2018’dir.