Ekonomi

2018 Mart Anında Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde çok sayıda banka bulunmaktadır. Teknolojinin hızlı ilerlemesi ile birlikte bankalar da alt yapılarını daha ileri seviyelere taşımaktadırlar. Öncesinde sadece banka şubelerine gidip kredi başvurusu yapılabilinirken, şimdiki dönemde evde, arabada, ofiste ya da yolda yürürken bile kredi almak mümkündür. Türkiye’de çok sayıda anında kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bunlar QNB Finansbank, Yapı Kredi Bankası, Burgan Bank gibi…

Anında Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Anında kredi başvurusu bankanın sunduğu olanaklara, kişilerin almak istedikleri kredi tutarlarına göre farklılık gösterir. Örneğin; Türkiye İş Bankası anında kredi başvurusu için bankanın mobil uygulaması ile internet şubesinin kullanılması gerekmektedir. İnternet şubesinden başvuru için bankanın internet sitesinde giriş yapılması, mobil uygulamasından başvuru için ise telefona mobil uygulamanın yüklenmesi gerekmektedir. Ayrıca mobil uygulamadan sadece bankanın müşterileri başvuru yapabilir. Çünkü mobil uygulamada müşteri numarası ile şifresi istenir.

Yapı Kredi Bankası anında kredi başvurusu ise sms, ATM ve telefon bankacılığı ile yapılır. SMS ile anında kredi başvurusu için kredi türünün, T.C kimlik numaranın ve aylık gelirinin aralarında bir boşluk bırakılara, 4411’e mesaj atılması gerekmektedir. ATM’den kredi başvurusunda gerekli işlem adımlarının takip edilmesi istenmektedir.

QNB Finansbank’tan da benzer şekilde sms atarak ve internet şubesinden başvuru yaparak 35.000 TL’ye kadar kredi alınabilmektedir.

Anında Kredi Veren Bankalar

Ülkemizde çok sayıda anında kredi veren banka bulunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Yapı Kredi, QNB Finansbank, İş Bankası bunların sadece bir kaçıdır. Ancak herkesin çok sık duymadığı bankalardan bulunmaktadır. Örneğin; Burgan Bank.

Burgan Bank, 1977 yılından beri yani 41 yıldır bankacılık sektöründe hizmet veren bankalar arasında yer almaktadır. Sektörde en yüksek standartlara ulaşmak için sürekli olarak çaba içinde olan bankalardan biri de Burgan Bank’tır. Aynı zamanda anında kredi veren bankalar arasında Burgan Bank’ta bulunmaktadır.

Burgan Bank’tan 5.000 TL, 10.000 TL, 15.000 TL, 25.000 TL Anında Kredi!

Tüm illerde şubeleri ve ATM’leri bulunmasa da ülkemizde yaşayan herkesin nakit ihtiyacını karşılamayı hedefleyen Burgan Bank, sadece kendi banka şubeleri ve ATM’leri değil, pek çok kanal yardımı ile hem kredi çekme hem de kredi ödeme imkanı tanımaktadır.

Burgan Bank’tan alınan kredi için uygulanan faiz oranı yüzde 1.45’ten başlamaktadır. Sunulan bir diğer avantaj ise kredi dosya masrafı ücretleri alınmamaktadır. Yani banka, masrafsız ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Bir diğer avantaj ise sigorta zorunluluğu bulunmamaktadır.

Burgan Bank tarafından ilgili kredi kampanyası detaylarına ve başvurusuna bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri