ETS Tur Kampanyaları
Teknoloji

2018’e Özel ETS Tur Kampanyaları ve Ödeme Fırsatları!

Tatil Zamanı Yaklaşıyor

Nisan ayına girdiğimiz şu günlerde artık aileler ve arkadaş grupları yavaş yavaş tatil sezonuna hazırlanıyor. Coğrafik konumu nedeni ile yaz tatilini en uzun yaşayan ülkelerden biri olan Türkiye, doğal güzellikleri ile tam anlamıyla turizm cenneti desek yalan olmaz. Bu konuda yurtiçi ve yurtdışı turistler için, rehberlik ve avantajlı fırsatlar sunan birçok şirket bulunmaktadır. Bu şirketlerden en başta olanlardan biri şüphesiz ETS Tur firmasıdır. Bölgeden bölgeye, içinde bulunan ay ile alakalı, ileri tarihli rezervasyonlar ve kafile gezileri için çok sayıda ets tur kampanyaları bulunmaktadır. Bu konuda bahsi geçen firmanın internet sitesinde sunulan avantajları ve fırsatları incelemekte yarar olacaktır.

Kredi Kartına Avantajlı Seçenekler

Sevdiklerinizle beraber bir tatil planı yaptıysanız eğer kısa sürede nasıl bir tatil geçirmek istediğinizi ana hatları ile planlamak yararınıza olacaktır. Sonradan çıkabilecek sürprizler tatilin tüm keyfini kaçırabilmektedir. Beklenmedik masraflar, kurumsal olmayan turizm işletmeleri derken tatilde dinlenmek yerine daha çok yorulabilirsiniz.

Bütçenizi ayarladıktan sonra tatil bölge seçme işlemi sanırım en kolayı olacaktır. Az çok yıllardır süre gelen tatil alışkanlıklarınız, nasıl bir tatil istediğinize bağlı olarak tatil konumunuzu seçtikten sonra bankanızın size sunduğu avantajları kullanmaktan geri durmayın. Birçok banka tatile çıkacak müşterileri için kredi kartı kampanyaları düzenlemektedir. Sizde bu fırsatlardan yararlanarak tatilinizi çok daha uygun ve güzel bir şekilde geçirebilirsiniz.

Örneğin birçok bank tatil, turizm acenteleri ile anlaşma yaparak tatil süresinden sonra belirli bir dönem içine ödeme yapılması konusunda anlaşma sağlar. Örneğin, 10 – 15 Nisan 2018 tarihinde yapılan bir tatilin konaklama ve ulaşım ücretleri 2018 yılının eylül ayında ödenebilme gibi çeşitli avantajlar bulunmaktadır. Bir başka fırsat konusu ise otellerin belirlediği taksitli ödeme sayısına bankanız ekstradan kendisi taksitlendirme seçeneği ekliyorsa daha uzun vadede daha makul tutarlar ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Yapılması gereken tek şey tatil acentesine ait internet sitesi ve bankanızın size sunduğu seçenekleri araştırmak kalıyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri