Ekonomi

21 Nisan 2018 (Cumartesi) Dolar ve Euro Kurunda Hafta Sonu!

Döviz piyasası hafta sonu tatilinin ilk gününe girdi. Oldukça hareketli bir haftayı geride bırakmaya hazırlanan piyasada bugünün dolar kuru 4,0716 seviyesinden güne başladı. Euro bugün ne kadar oldu? Sanal para birimlerindeki güncel gelişmeler ve çok daha fazlası haberimizde…

Dolar Kuru Güne Nasıl Başladı?

Dolar kuru bu haftaya 4,09 lira bandında başladı. Erken seçim kararının açıklanması sonrasında düşüşe geçti. Haftanın en düşük dolar kuru 18 Nisan Çarşamba günü kaydedildi. İşte bu tarihte dolar kuru 4,0080 liraya kadar geriledi.

Euro kuru ise haftanın en düşük seviyesine 4,9611 lira geldi. Euro Perşembe ve Cuma günü 5 liralık psikolojik sınırın altında işlem gördü. Bugün ise güne yüzde 0,30’luk artışla başladı.

Döviz piyasasının yeni hafta kurları şimdiden merak edilirken, uzmanlara göre erken seçim kararı piyasayı olumlu etkiledi. Tabi ki net grafiği ilerleyen günler ve seçim gündemi belirleyecek. Bugünün döviz kurları ise şöyle kaydedildi.

Dolar Kuru Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru hafta sonu tatilinin ilk günü olan cumartesiye alışta 4,0732 lira ile başladı. Serbest piyasada güncel satış kuru ise 4,0795 liradan devam ediyor.

Euro Kuru Bugün Ne Kadar?

Euro kuru yeni güne yüzde 0,30’luk artışla başladı. Yükseliş sonrasında Euro alışta 5,0076 liraya yükseldi. Satış yönlü işlemler için uygulanan kursa saat 09.51 itibariyle 5,0103 lira olarak gözlemlendi.

Eur/Usd Paritesi

Eur/Dolar paritesi bugün yüzde 0,43 düştü ve parite şu anlarda 1,2288 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Kripto para piyasasının en büyük işlem hacmine sahip olan Bitcoin’in işlem fiyatı yüzde 4,95 arttı ve işlemler 8 bin 942 dolardan devam ediyor.

Ethereum Kaç Dolar Oldu?

Ethereum güne yükselişle başlayan sanal paralardan oldu. değerini yüzde 4,31 artıran Ethereum 618 dolar üzerinden işlem görüyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri