Ekonomi

21 Nisan Cumartesi Altında Hafta Sonu Fiyatları! Çeyrek ve Gram Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Bugün gram altın güne yine 175 lira bandına çıkarak başladı. Peki, çeyrek altın kaç lira oldu? Cumhuriyet altını bugün ne kadar? Vatandaşlar hafta sonu altın fiyat takibine erken saatlerle başladı. İşte güncel altın fiyatları…

Altının gramaj fiyatı erken seçim kararı sonrasında önce 176 liralık banda sonra ise 175 liralık banda geriledi. Dün ise 174 lira 78 kuruş seviyelerinde gün sonu yaptı. Altına olan ilginin yükseldiği bir dönemde fiyatların aşağı yönlü seyri özellikle düğün hazırlığında olan çiftleri memnun etti. Hediye için altın almayı planlayanlarda düşüşleri memnuniyetle karşıladı.

Yatırımcı ise fiyat hareketlerini neredeyse anlık olarak takip ediyor. Altın fiyatlarındaki azalış devam edecek mi yoksa bu bantta kalacak mı durumu anlamaya çalışıyor. İşte takipçileri için günün altın fiyatları…

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın bugünün ilk alış işlemlerine 174,96 liradan başlamış görüyor. Satışlar ise 21 Nisan Cumartesi günü yeniden 175 liralık bantta ilerliyor. saat 07.53 itibariyle gram altın satışları 175,08 lira oldu.

Çeyrek Altın 21 Nisan 2018 Güncel Fiyat!

Çeyrek altın hafta sonuna 279,27 liralık alış fiyatıyla girdi. Satış fiyatını merak eden vatandaşlar dikkat! Çeyrek altın bugünkü satışlara yüzde 0,08’lik düşüşle başladı. Azalış sonrasındaki fiyatsa 285,58 lira oldu.

Yarım altın dün gün sonunu düşüşle yapmıştı. Yeni güne 556,79 liralık alışla başladı. Saat 07.55 itibariyle satışlar 571,16 liraya geriledi.

Reşat altını dün değerini yüzde 1,78’e varan oranda artırdı. Bugün alışta bin 182 liradan işlem gördü. Satışlarsa bin 194 liradan alıcı buldu.

Cumhuriyet Altını Bugün Ne Kadar Oldu?

Cumhuriyet altını bozdurmayı planlayanlardansanız fiyatlar yüzde birin üzerinde geriledi. Alacaksanız bu fiyat düşüşünü değerlendirebilir ve cumhuriyet altınınızı bugün bin 162 liradan satın alabilirsiniz. Alış yönlü işlemler ise şu anlarda bin 150 lira üzerinden devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri