Ekonomi

22 Nisan Pazar Altında Hafta Sonu Fiyatları! Gram ve Çeyrek Altın Kaç Lira Oldu

Altın fiyatlarının hafta sonu değişimini öğrenmek isteyenler internet başına geçti. Bugün gram altın ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? Sanal para piyasasının son işlem fiyatları ve çok daha fazlası haberimizde…

Altın Bu Haftayı Kayıpla Kapattı

Altın bu hafta düşüş yönlü seyriyle alıcısını sevindirdi, satıcısını üzdü. İstanbul Kapalıçarşı’da 24 ayarlık gram altın fiyatı haftayı yüzde 1,58 oranında kayıpla geride bıraktı. Bugünün alış fiyatı ise 174,87 lira ile güne açılışı yaptı.

Yatırımda vazgeçilmezlerden olan cumhuriyet altını ise fiyatını yüzde 1,60 geriye çekti ve bin 167 liraya kadar geriledi.

Tüm bunlar yanında vatandaşın yatırım ve hediye amaçlı çokça satın aldığı çeyrek altınsa geçtiğimiz hafta sonunda 291 liradan satışa sunulmuştu. Bu hafta sonundaysa 286 lira bandına geri döndü. Yeni güne de aynı fiyat konumunda başladı.

Altın bu hafta yatırımcısına beklediğini veremese de uzun vadeli yatırımcı her zaman olduğu gibi bu haftada kazananlar arasında yer aldı. Peki, bugün altın fiyatlarındaki son durum ne? İşte serbest piyasada 22 Nisan Pazar günün altın fiyatları!

Gram Altın Ne Kadar Oldu?

Gram altın hafta sonu tatilinin son gününde alışta 174,87 liraya geriledi. Satıştaysa 175,26 lira oldu.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Çeyrek altın fiyatı bugün Cuma gününe kıyasla geriledi. Alış fiyatı 279,98 lira oldu. Satışta ise 286,31 liradan alıcı buldu.

Yarım altın günün ilk alış işlemlerine 558,21 liradan başladı. Satışlarsa 572,62 liradan devam ediyor.

Tam altın Pazar günü sabahında bin 141 liraya yükseldi. Alışlara ise bin 119 liralık fiyat uygulandı.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını güncel fiyatı saat 08.47 itibariyle alışta bin 164 lira, satışta bin 172 liradan işlem görüyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri