Ekonomi

22 Nisan Pazar Dolar ve Euro Kuru! Döviz Piyasasında Son Durum!

Döviz piyasası haftanın son gününe girdi. Serbest piyasada dolar kuru güne yükselişle başladı. Euro günün ilk işlemlerini 5,01 lira bandında gerçekleştirdi. Sanal para birimlerinden Bitcoin ise yükselişe bugünde devam etti. Bitcoin kaç dolar oldu?

Hafta sonunun döviz kurlarını merak eden vatandaşlar güne son kurları araştırarak başladı. Döviz bu hafta yatırımcısının yüzünü güldüremedi. Haftalık bazda Dolar yatırımcısına yüzde 0,95 kayıp yaşattı. Kur düşüş sonrasında 4,05 liralık banda geri döndü.

Döviz piyasasının en çok işlem görenlerinden olan Euro’da yatırımcısına bu hafta beklediği kazancı sunamadı. Euro’daki haftalık kayıp dün itibariyle yüzde 1,46’yı buldu.

Dolar 22 Nisan Pazar Günü Ne Kadar Oldu?

Döviz kurlarındaki azalış, dolar ve Euro bazında kredi ödeyenlerin işine yaradı. Bunun yanında dolar veya Euro borcu olan vatandaşta azalan fiyatları değerlendirmeyi ihmal etmedi. Bugünün kurlarına gelince, dolar 22 Nisan Pazar günü alışta 4,0732 lira oldu. Satışlarsa 4,0795 liradan devam ediyor.

Euro Kaç Lira Oldu?

Euro kuru günün ilk satış işlemlerine 5,0076 liradan, satışlarına 5,0103 liradan başladı.

Eur/Usd Paritesi Güncel!

Eur/Usd paritesi saat 08.20 itibariyle yüzde 0,46 geriledi. Azalış sonrasında parite 1,2288 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Sanal para birimleri arasında en yüksek işlem hacmine sahip olan Bitcoin güne yükselişle başladı. Artış sonrasındaki Bitcoin işlem fiyatı 8 bin 861 dolara ulaştı.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum kripto para birimlerindeki genel artıştan nasibini alan birimlerden oldu. Bugün saat 08.22 itibariyle işlemler 606 dolardan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri