Ekonomi

24 Nisan Salı Altın Güne Nasıl Başladı? Çeyrek Altın ve Gram Altın Kaç Lira Oldu?

Altın yeni güne azalış yönlü başladı. Fakat gram altın dünkü yükseliş sonrasında yeniden 175 lira bandına çıkmıştı. Saat 08.15 itibariyle çeyrek altın ise 186 liradan satılıyor. Peki, Cumhuriyet altını bugün kaç lira oldu? İşte güncel altın fiyatları…

Altının Ons Fiyatı Güne Yükselişle Başladı

Vatandaşlar altın fiyatlarını öğrenmek için internet başına geçti bile. Altının ons fiyatı bugün yüzde 0,19 oranında arttı. Artışın gün içinde sarrafiye grubu ürünlerine yansıması benleniyor. Bugün çeyrek altın, yarım altın ve cumhuriyet altını güne düşüşle başladı. Reşat altını ise yüzde 2,56’lık yükseliş kaydetti.

Yatırımın güvenli limanı olarak gösterilen altın yatırımcısına geçen hafta kaybettirse de, bu hafta kazandıracak gibi görünüyor. Bugünün altın fiyatları ayrıntıları ise aşağıda!

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın 24 Nisan Salı gününe, bir önceki kapanışa göre azalışla başladı. Günün ilk alış işlemlerini 175 liradan yapan gram altın, satışta 175,03 liraya geriledi.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Küçük birikimlerin buluşma noktası olan çeyrek altın bugün alışta 279,68 lira ile açılış yaptı. Satışta ise 286 liradan alıcı buldu.

Yarım altının güncel fiyatı incelendiğinde alışların 557,61 liradan başladığı dikkat çekti. Satışlarsa 572 lira üzerinden devam ediyor.

Reşat altını günün ilk alışlarını bin 189 liradan gerçekleştirdi. Değerini yüzde 2,5’in üzerine taşıyan Reşat altını satışlara ise bin 201 liradan başladı.

Reşat Altını Bugün Kaç Lira?

Tam altın yatırımının ilk adresleri arasında yer almaya devam ediyor. Tam altının güncel satış fiyatı saat 08.35 itibariyle bin 182 liraya geriledi. Alış yönlü işlemlerse bugün bin 153 liradan fiyatlandırıldı.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira Oldu?

Cumhuriyet altını güne bin 157 liralık alış fiyatı ile başlayanlardan oldu. Satışta ise bin 169 liraya alıcı buldu.