Ekonomi

25 Nisan 2018 Döviz Piyasasında Güncel Kurlar! Dolar Kuru Bugün Ne Kadar Oldu?

Dolar kuru 25 Nisan Çarşambaya, bir önceki günün kapanışına göre yatay bir seyirle başladı. Euro kuru ise güne 5 lira bandına çok yakın bir seviyede başlamış görünüyor. İşte güncel döviz kurları ve piyasa gelişmeleri…

Dolar Kuru ve Euro Bugün PPK Toplantısı Kararlarını Takip Edecek

Piyasalar gözünü bugün TCMB’nın Para Politikası Kurulu toplantısına çevirdi. Toplantıdan kısa vadeli faizlerin artırılması bekleniyor. Bunun yanında ortalama fonlama maliyetinin 25 ile 75 puan artırılması beklentiler arasında yer alıyor. Peki, toplantı sonrasında dolar kuru ve Euro nasıl tepki verecek. İşte piyasalar bu sorunun yanıtını merak ediyor.

Merak edilen diğer bir piyasa ise kripto para birimlerinden oluşan ve işlemlerin aralıksız sürdüğü, sanal para piyasası olarak dikkat çekiyor. piyasanın en büyükleri güne düşüşle başlarken, Bitcoin 9 bin doların üzerine tutunmaya devam ediyor.

Dolar Bugün Kaç Lira Oldu?

Dolar kuru güne yatay başladı. Alış yönlü işlemler saat 08.39 itibariyle 4,0828 liradan gerçekleşti. Satış kuru ise 4,0838 lira oldu.

Euro Kuru Günce!

Euro kuru güne 5 lira bandına yakın başladı. Alış kuru 4,9873 liradan, satış ise 4,9885 liradan işlem görüyor.

EUR/USD Paritesi

Eur/Usd paritesi yüzde 0,16’lık düşüş sonrasında 1,2214 seviyesine geriledi.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Sanal para birimlerinin en büyüğü olarak gösterilen Bitcoin bugüne de 9 bin dolarlık sınırın üzerinde başladı. Saat 09.00 itibariyle işlemler 9 bin 405 dolardan devam ediyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Kripto para piyasasının en çok işlem görenlerinden olan Ethereum’un şu anlardaki işlem fiyatı 659 dolara gerilemiş durumda!

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri