25-subat-2018-guncel-altin-fiyatlari
Ekonomi

25 Şubat 2018 – Güncel Altın Fiyatları

Altın fiyatları geçtiğimiz ocak ayına göre yükseliş kaydederek yoluna devam ediyor. Altının gram fiyatının artıyor olması altın yatırımcısını memnun etmeyi sürdürüyor.

Güncel Altın Fiyatları Ne Kadar?

2018 yılının ocak ayını yükselişle tamamlayan altın fiyatları bu yükselişine şubat ayında da devam ediyor. Altın yatırımcıları altının gram fiyatının artıyor olmasından oldukça memnunlar. 25 Şubat 2018 güncel altın fiyatları ne kadar? Altının gram fiyatı ne kadar oldu? Çeyrek altın kaç liradan satılıyor? Cumhuriyet altınının fiyatı ne kadar? Bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Altın almak isteyenler ya da elindeki altınlarını bozdurmak isteyenler merak ettikleri tüm bilgileri alabilirler.

Altın Fiyatlarında Yükseliş Sürüyor

Altın fiyatlarında 2017 yılının kasım ayından bu yana yükseliş eğilimi gözlemleniyor. Her ne kadar 27 Ocak 2018 tarihinde altın fiyatlarında görülen hızlı yükseliş dursa da fiyatlar kontrollü bir şekilde yavaş yavaş yükselişini koruyor. 27 Ocak tarihinde altının gram fiyatı 163 liraya kadar yükselmişti.

Altın Fiyatları Bugün Ne Kadar?

Altının gram fiyatı 161.91 liradan alınıyor. Gram altının satış fiyatı ise 161.95 lira oldu. Çeyrek altın alımı 259.09 liradan sağlanırken, satış fiyatı ise 265.57 lira olarak kaydedildi. Yarım altının alış fiyatı 521.45 lira satış fiyatı da 534.48 lira oldu. Cumhuriyet altınının fiyatı ne kadar diye merak edenler için belirtmek gerekirse Cumhuriyet altının alış fiyatı 1.073,98 lira, satış fiyatı 1.090,21 lira olarak el değiştiriyor.

Altın Bu Ay da yükselmeye Devam Ediyor

Altın yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam edecek gibi görünüyor. Geçtiğimiz yılın kasım ayından beri yükselişine devam eden altın fiyatları bu tarihten itibaren bu yılın ocak ayının sonlarına kadar hızlı yükselmişti. Ocak ayının sonlarından bu yana ivmesinde çok hafif düşüş görülen altın fiyatları 2018 Şubat ayında da yükselmeye devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri