25-subat-2018-guncel-dolar-euro-sterlin-kurlari
Ekonomi

25 Şubat 2018 – Güncel Dolar Euro Sterlin Kurları

Döviz yatırımcıları güncel dolar fiyatları, güncel euro fiyatları ve güncel sterlin fiyatları konusunda merak yaşarken, dolar endeksinin 90 seviyesinin üzerinde tutunmakta zorlandığı göze çarpıyor.

Dolar – Euro – Sterlin Ne Kadar?

Güncel dolar fiyatlarının, euro fiyatlarının ve sterlin fiyatlarının ne kadar olduğu her gün olduğu gibi bugün de merak ediliyor. Yabancı para türlerine yatırım yapan yatırımcıların bu sorularının cevapları haberimizde yer almaktadır. 25 Şubat 2018 dolar ne kadar? 25 Şubat 2018 euro ne kadar? 25 Şubat 2018 sterlin ne kadar? İşte bütün bu soruların cevapları…

Güncel Dolar Fiyatları

Dolar fiyatları önemli destek pozisyonu olarak gösterilen 90 seviyesinin üstünde tutunmakta zorluk çektiği piyasalar tarafından bilinen önemli konular arasında yer alıyor. Geçtiğimiz Perşembe günü 3.80 liranın üzerinden işlem gören dolar fiyatları daha sonra denge buldu. Geçen haftanın son işlem gününde 3.78 liraya gerileyen dolar fiyatları güncel olarak da aynı fiyatlarda seyrediyor. Geride kalan haftada 90.10 seviyesinin üzerini test eden dolar fiyatları hakkında ekonomi analistleri 90’ın üzerinde tutunmakta zorlandığı ve aşağı yönlü eğilime geçmekte gecikmediği yönünde fikir bildiriyorlar.

Güncel Euro Fiyatları

Dolar fiyatları 3.78 lira – 3.79 lira bandında olurken, güncel euro fiyatları da 4.65 lira civarından işlem görerek geçen haftanın son işlem gününü kapattı. Euro yatırımcıları, bu para biriminde görülen istikrarlı seyirden memnun görünürken, önümüzdeki günlerde euro ne kadar olacak? sorusu da güncelliğini korumaya devam ediyor.

Güncel Sterlin Fiyatları

İngiliz sterlini de para piyasaları tarafından yakından takip edilen döviz türleri arasındaki yerini alıyor. İngiliz sterlini güncel fiyatları yüzde 0.31 değişim oranı ile 5.2954 liradan alınıp, 5.2973 liradan satılıyor. Sterlin fiyatları piyasaların takibinde kalmaya devam edecek.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri