Ekonomi

27 Nisan Cuma Serbest Piyasada Bir Dolar Kaç Lira Oldu?

Dövizdeki kayıp yerini hafif bir yükselişe bıraktı. Dolar kuru dün 4,06 lira bandına kadar geriledi. Peki, dolar ve Euro kuru bugün ne kadar oldu? Bitcoin güne yükselişle başladı. Yine 9 bin dolarlık sınırın üzerine çıktı. Kripto para birimlerindeki güncel durum ne? İşte döviz ve kripto para birimlerinde güncel fiyatlar…

Döviz piyasası an itibariyle alış ve satış işlemlerine başladı. Yatırımcılar ve vatandaşlarsa 27 Nisan Cuma gününün kurlarına kilitlendi.

Dolar Bugün Kaç Liradan Satılıyor?

Dolar kurlarının güncel durumunu merak edenlerdenseniz, dolar güne yükselişle başladı. Saat 08.21 itibariyle kurdaki artış yüzde 0,17 oldu. Serbest piyasada uygulanan alış fiyatı yeni güne 4,0729 liradan başladı. Dolar kuru satışta ise 4,0736 lira seviyesine geri döndü.

Euro Kaç Lira?

Döviz kurlarındaki artıştan Euro’da etkilendi ve günün ilk alış işlemlerine 4,9329 liradan başladı. Elinizdeki lirayı Euro’ya çevirecekseniz satış kuru şu anlarda 4,9354 liradan işlem görüyor.

Sterlin Satış Kuru!

İngiliz sterlini bugün alışta 5,6726 liraya yükselmiş görünüyor. Satış kurundaki değişimse artış yönlü! Serbest piyasa fiyatlarına göre sterlin satışlarına 5,6779 liradan devam ediyor.

Eur/Dolar Paritesi

Eur/Dolar paritesi güne artışla başlaması sonrasında 1,2109 seviyesinde bulunuyor.

Bitcoin Kaç Dolar Oldu?

Sanal para birimlerine yönelik yasal engeller koymaya çalışan ülkelere rağmen Bitcoin’e olan ilgide herhangi bir değişim olmadı. Kripto para birimlerinin en yüksek işlem hacmine sahip olan ve yatırımcının takibinde olan Bitcoin bugün 9 bin 198 dolardan işlem görüyor.

Ethereum Kaç Dolar?

Ethereum yeni günün ilk işlemlerine 652 dolardan başladı. Sanal para birimindeki değişimse açılışta artış yönlü oldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri