,
Ekonomi

5 Mart Pazartesi Çeyrek ve Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın haftanın ilk gününe 160 lira bandının üzerinde başladı. Peki, bugün gram altın kaç lira oldu? Altın yatırımcısı Pazartesi gününe, Kapalıçarşı altın fiyatlarını merak ederek başladı. Kapalıçarşı bugün geçerli olacak altın fiyatlarını ise erken saatlerde belirledi. İşte güncel altın fiyatları ve piyasa gelişmeleri…

Gram Altın Yeni Haftaya Kaç Liradan Başladı?

Altın yatırımcısının gözü ve kulağı Kapalıçarşı fiyatlarına çevrildi. Geçen haftayı inişli çıkışlı tamamlayan altın, bu haftanın ilk işlem gününe yükseliş yönlü seyirle başladı. Piyasanın en çok tercih edilen altın türlerinden olan gram altın, bugünkü alış işlemlerine 162,66 liradan başladı. Satış fiyatı ise 162,71 lira üzerinden uygulandı.

Altın ve özellikle de gram altın uzun vadede yatırımcısının yüzünü güldürdü. Birikimini bugün altına yapanlar birkaç ay sonra artan fiyatlardan memnun olacak gibi görünürken, çeyrek altında küçük yatırımcının dikkat ettiği ve yakından takip ettikleri arasında yer aldı. Peki, çeyrek altın bugün kaç lira oldu? İşte yanıtı…

Güncel Çeyrek Altın Alış ve Satış Fiyatı

Çeyrek altın haftanın ilk günü olan 5 Mart pazartesi günü alışta 258,93 lira, satışta ise 264,58 lira olarak fiyatlandırıldı. Düğün ve sünnet sezonunun açılmasına kısa bir süre kala hediye olarak çeyrek altın alacaklarda, çeyrek altınları almaya şimdiden başladı.

Yarım Altın Ne Kadar? Tam Altın Güncel Fiyatı!

Yarım altın almayı planlıyorsanız yarım altın alımları bugün 516,23 lira üzerinden başlattı. Satış fiyatı ise 529,57 lira seviyesinde devam ediyor.

Tam altın Pazartesi gününe alış yönlü işlemlerde bin 35,70 liradan, satışlara ise bin 55,89 liradan başladı.

Cumhuriyet Altını Bugün Kaç Lira Oldu?

Alış için bin 70 lira seviyesinden açılış yapan Cumhuriyet altını, satışta bin 82 lira oldu.