a101-depo-elemani-personel-alimlari-yapiyor
Memur Alımı

A101 Depo Elemanı Personel Alımları Yapıyor!

A101 depo elemanı personel alımları kapsamında işe alınacak olan personeller için başvuru şartları haberimizdedir.

A101 Depo Personelleri Hangi Görevleri Üstlenecekler?





A101 marketleri personel alımları yapıyor. Depo elemanı olarak bildirilen açık pozisyona market elemanı iş başvurusu yapacak olan adaylar A101’in depolarında gelen malları kabul etmek, siparişleri toplamak ve düzenlemek, yükleme birimine destek vermek gibi görevler alacaklardır. A101 yeni personel alımları ile işe alınacak olan kişiler marketin depolarına gelen ürünlerin araçlardan indirilmesi ve belirli kurallar kapsamında depolara aktarılarak yerleştirilmesinden sorumlu olacaklardır.

Yeni market personelleri depolaması yapılacak olan ürünlerin deponun içinde yine belirlenmiş olan kurallar dahilinde istif edilmesinin sağlanması, depolaması yapılacak ürünlerin kontrolünün kurallara uygun şekilde yapılması, depodan sevk edilecek olan ürünlerin araçlara yüklenmesi sırasındaki işlemlerin kurallara uygun olarak yapılmasının sağlanması gibi görevler alacaklar.

A101 Depo Personellerinde Aranan Özellikler





A101 depo personeli iş başvurusu yapacak olan adayların öncelikli olarak en az lise mezunu olmaları gerekmektedir. Market personeli iş başvuru ile ilgilenenlerin ayrıca işinde dikkatli ve sistemli şekilde çalışacak olmaları, yoğun çalışma saatlerine ve esnek iş temposuna ayak uydurabilecek olmaları, en az 18 yaşında olmaları da A101 tarafından aranan özelliklerdendir. Depo elemanı olarak görev yapacak  yeni personeller marketin lojistik – depo birimi dahilinde çalışacaklar. Tam zamanlı olarak görev yapacak olan A101 depo personelleri ile iş başvuruları devam etmektedir.

A101 Depo Personeli İş Başvurusu

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz.




A101 personel alımı iş başvuruları sürekli alım yapan A101 başvurularını işkur üzerinden yapabilirsiniz. Bu iş duyurusu hakkındaki diğer tüm detaylara aşağıdaki bağlantıdan ulaşmak mümkündür. İşe alınacak olan yeni personeller asgari ücretle çalışacaklardır. Türkiye geneli depo personeli alımları A101 marketlerinin ilgili departmanı tarafından değerlendirmeye alındıktan sonra adaylara geri dönüş sağlanarak görüşmeye davet edileceklerdir.

26 Mayıs’da güncellenen ilanlar

50 Açık Pozisyon Satış Danışmanı / Uzmanı MUĞLA
5 Açık Pozisyon Satış Danışmanı / Uzmanı EDİRNE
7 Açık Pozisyon Satış Danışmanı / Uzmanı EDİRNE
10 Açık Pozisyon Kasiyer ÇANAKKALE
20 Açık Pozisyon Reyon Görevlisi BALIKESİR
5 Açık Pozisyon Depo Görevlisi İZMİR
1 Açık Pozisyon Sevkiyat Sorumlusu BURSA
20 Açık Pozisyon Depo Görevlisi BALIKESİR
1 Açık Pozisyon Reyon Görevlisi ANTALYA
5 Açık Pozisyon Reyon Görevlisi YALOVA




Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri