akbank-cagri-merkezi-elemanlari-ariyor
Memur Alımı

Akbank Çağrı Merkezi Elemanları Arıyor!

Akbank personel alımları kapsamında yapılan işe alım duyurusunda çağrı merkezi eleman alımı gerçekleştirileceği açıklandı.

Akbank Çağrı Merkezi Personel Alımları

Akbank çağrı merkezi eleman alımı yapılacağı bildirildi. Yapılan duyuruda çağrı merkezi biriminde çalışmak üzere iş başvurusu yapacak olan adaylarda hangi özelliklerin arandığı ve üstlenecekleri görevlerde bildirildi. Haberimizin devamında Akbank çağrı merkezi iş başvurusu ile ilgili tüm ayrıntılar yer almaktadır. Akbank çağrı merkezi iş başvuruları Türkiye’nin her yerinden kabul edilecek olup, yapılan değerlendirmeler sonucunda işe alımı sağlanacak olan yeni çağrı merkezi personelleri asgari ücret ile çalışacaklardır.

Akbank’ın Yeni Personellerde Aradığı Özellikler

Akbank eleman alımı iş başvurusu yapacak olan kişilerin Banka tarafından belirtilmiş olan aşağıdaki özellikleri taşıması gerekiyor.

  • 1990 yılında ve sonrasında doğmuş olmak
  • Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması
  • Üniversitelerin 4 yıllık lisans ya da 2 yıllık ön lisans eğitimi veren bölümlerinden birinden mezun olmak
  • Akbank tarafından daha önceki dönemlerde düzenlenmiş olan bir işe alım sınavına katılmamış olmak
  • Diksiyonu düzgün, iletişimi güçlü, ikna becerisi gelişmiş olmak
  • Esnek ve yoğun çalışma temposuna atak uydurabilecek olmak
  • Ekip halinde çalışma şeklini benimseyecek ve uyum sağlayabilecek olmak

Akbank İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Akbank iş başvuruları Banka’nın insan kaynakları tarafından değerlendirmeye alınacak, ilgili pozisyonda çalışması uygun görülen adaylara geri dönüş yapılarak iş görülmesi daveti iletilecektir. Bu yüzden banka personel alımı iş başvurusu yapacakların iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak verdiklerinden emin olmaları gerekmektedir. tecrübeli ve tecrübesiz adayların başvurularının kabul edileceği Akbank çağrı merkezi personel alımı başvurusu için belirtilen son tarih 27 Nisan 2018’dir. Aşağıdaki linkte bu iş duyurusuna dair tüm detaylar yer almakla birlikte iş başvurusu da yapılabilmektedir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/akbank-cagri-merkezi-yetkilisi-1949391

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri