Gündem

Alanında Uzman Marka Eurolab

Alanında Uzman Marka Eurolab

Verdiği laboratuvar hizmetleri sayesinde alanında dünya çapında uzman olan Eurolab, test hizmetleri ile raporlama ve sertifikasyon çalışmaları sayesinde bir dünya markası olma özelliğini koruyor.

Sektördeki Köklü Geçmişi ile Eurolab

Teknolojik gelişmeleri güncel bir olarak takip ederek ona uygun araç gereçler üreten Eurolab, bu sayede medikal, koruyucu giysi, kimyasal, Covid 19 konularda yaptığı birçok test ile tutarlı ve güvenli sonuçlara ulaşır. 25 yıllık köklü geçmişinden aldığı deneyim ve güven ile müşterilerine kusursuz bir şekilde test, ölçüm ve analiz hizmetleri vererek sektördeki başarısını korur.

Uluslararası Arenada Eurolab’ın Faaliyetleri

Çalışmalarını yurt içinde sürdürmesinin yanı sıra yurt dışında da faaliyetlerine devam eden Eurolab, nitelikli kadrosu ve üst düzey kaliteli ekipmanları ile rakiplerine karşı büyük bir fark yaratır. Bu sayede yaptığı ölçüm, analiz ve testlerin yanında düzenlediği rapor ve belgeler de güvenilirliğinden ötürü tüm dünyada geçerlilik sağlar. Güçlü kadrosu ve güçlü teknolojik altyapısı ile çalışmalarını sürdüren Eurolab, sektördeki başarısını her geçen gün artıran bir firmadır.