albaraka-turk-katilim-bankasi-musteri-iliskileri-yoneticileri-ariyor
Memur Alımı

Albaraka Türk Katılım Bankası Müşteri İlişkileri Yöneticileri Arıyor!

Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından banka personel alımları kapsamında Müşteri İlişkileri Yöneticisi pozisyonuna yeni personeller alınacak.

Albaraka Türk Türkiye Geneli Personel Alımları

Uluslararası bir finans kurumunun Türkiye’deki iştiraki olan Albaraka Türk Katılım Bankası bünyesinde görev verilmek üzere müşteri temsilcisi personel alımları gerçekleştirilecek. Banka müşteri ilişkileri iş başvurusu ile ilgilenen ve Albaraka Türk Katılım Bankası’na iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin sahip olması istenen koşullar da Banka tarafından bildirildi. Türkiye geneli banka personel alımı olarak da kabul edilen eleman alımları ile ilgili tüm detaylara haberimizin devamından erişilebilir.

Banka Müşteri Temsilcilerinde Aranan Koşullar

Banka müşteri temsilcisi personel alımı için başvuru yapacak olan adayların üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren ilgili bölümlerinden mezun olmaları, tercihen yüksek lisans ve doktora eğitimi almış olmalarının istendiği, daha önce finans alanında en az 5 – 6 yıl çalışmış olmaları, bankaların özel bankacılık ürünleri hakkında bilgi sahibi olmaları, katılım bankacılığı alanında çalışmaya istekli olmaları, tercihen daha önce bu alanda çalışmış olmaları, ileri seviyede İngilizce biliyor olmaları, insanlarla ilişkilerinde başarılı, özgüvenleri yüksek, ekip halinde çalışmaya uyum sağlayabilecek olan, vizyon sahibi, erkek adayların da askerlik görevlerini yapmış olmaları gerekmektedir.

Albaraka Türk Banka Temsilcilerinin Görevleri

Albarak Türk Müşteri Temsilcisi personel alımı başvuru yaparak işe alınan kişiler Banka müşterilerinin beklentileri doğrultusunda katılım bankacılığı kapsamındaki ürünlerin ve hizmetlerin sunulması, müşterilere yatırım stratejileri ile ilgili bilgiler verilerek yönlendirilmeleri, şubenin özel bankacılık portföyünde yer alan müşterilerle ilgilenilmesi, portföy yönetiminde Albaraka Türk Katılım Bankası şubelerine destek verilmesi, şube hedeflerinin tutturulabilmesi için satış desteği verilmesi, Banka şubelerine yeni müşteriler kazandırmak için çalışmalar yürütülmesi gibi görevler üstlenecekler.

Albaraka Türk İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Albaraka Türk iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bütün detaylar aşağıdaki linkte yer almaktadır. Aynı linkten banka personel alımı iş başvurusu da yapılabilir. Albaraka Türk Katılım Bankası iş başvuruları 20 Nisan 2018 tarihine kadar Banka’nın ilgili departmanı tarafından kabul edilecektir.

http://www.kariyer.net/is-ilani/albaraka-turk-katilim-bankasi-a-s-ozel-bankacilik-musteri-iliskileri-yoneticisi-1806657

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri