Ekonomi

Albaraka’nın Üst Yönetimi İçerisinde Şok Eden Değişiklik

Albaraka Türk’te Genel Müdür Yardımcısı görevindeki Temel Hazıroğlu’nun görevinden ayrılmış olduğu açıklandı.

Flaş Bir Değişiklik Haberi

Albaraka Türk üst yönetiminden bir değişiklik haberi geldi. Banka bünyesinde Mali İşler Müdürlüğü, Finansal Raporlama Müdürlüğü, Stratejik Planlama Müdürlüğü ile Süreç Yönetimi ve Organizasyon Müdürlüğü birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Temel Hazıroğlu 31 Mart 2018 tarihinde görevinden ayrıldı.

Banka üst yönetimindeki değişiklik ile ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yer alan açıklamaya göre kendi isteğiyle görevinden ayrılan Temel Hazıroğlu’nun, banka bünyesinde danışman olarak yarı zamanlı çalışmaya devam edeceği kaydedildi.

TEMEL HAZIROĞLU KİMDİR?

Temel Hazıroğlu 1955 yılında Trabzon’da doğdu. 1980’de İstanbul Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği Bölümünü bitirdi. İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi İşletme Anabilim Dalında Yüksek Lisans yaptı. Türkiye Emlak Bankası’nda Programcı, Sistem Analisti, Bilgi İşlem Müdür Yardımcısı gibi çeşitli görevlerde bulundu. 1986-1991 yılları arasında Albaraka Türk’te Bilgi İşlem Müdürü olarak görev aldı. 1992-1995 döneminde serbest ticaret ve müşavirlik yaptı. 1996 yılında Albaraka Türk’te tekrar göreve başlayarak, Bilgi İşlem Müdürlüğü ile Personel ve İdari İşler Müdür Vekilliği görevlerinde bulundu. 2003 yılından 2017 yılına kadar İnsan Kıymetleri, Eğitim ve Organizasyon, Performans ve Kariyer Yönetimi, İdari İşler ile İnşaat ve Emlak birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürdü. 2017 Ocak ay itibariyle görevini Mali İşler, Finansal Raporlama, Stratejik Planlama ve Süreç Yönetimi ve Organizasyon birimlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sürdürmekteydi.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri