Ekonomi

Altın Fiyatı ve Son Gelişmeler 20 Nisan Cuma! Çeyrek Altın Kaç Lira Oldu?

Altın piyasası gün açılışını yaptı. Bugün gram altın ilk satışlara 174 lira bandından başladı. Çeyrek altın takipçisi ise gün açılışında satış fiyatının 285,75 lira olduğunu gördü. Peki, bugün cumhuriyet altını ve Reşat altını ne kadar oldu? İşte, altın fiyatlarında son durum ve güncel fiyatlar…

Altın Yatırımcının Takibinde!

Altın fiyatlarında yaşanan hızlı düşüş piyasayı yine hareketlendirdi. Vatandaşlar altın hareketlerini yakından takip ederken, satışlar arttı. Bazı vatandaşlarsa fiyatların daha fazla düşeceğini düşünerek altın alışverişlerini ileri bir tarihe attı.

Türkiye’nin erken seçim kararı döviz ve borsa yanında altın fiyatlarının da düşüşe geçmesini beraberinde getirdi. Dünkü kapanışta neredeyse tüm sarrafiye ürünlerinin fiyatları, farklı oranlarda geriledi. Altın alacak vatandaşlar düşüşlerden memnun oldu. Bozduracak vatandaşlarsa, altınını geçen haftaki yüksek fiyatlardan elden çıkarmadığına pişman oldu. Uzun vadeli altın yatırımcısı beklemede kalmayı tercih etti.

Gram Altın Bugün (20.04.2018) Kaç Lira Oldu?

Düğünlerin yeni gözde hediyeliği olan gram altın yeni güne düşüşle başladı. Bugün satışta 174,65 liraya düşen gram altın, alış yönlü işlemlere 174 lira 60 kuruştan devam ediyor.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın alacak vatandaşların takibinde olan çeyrek altın bugün alışta 279,44 lira, satışta 285,75 lira oldu.

Yarım altın erken saatlerde 571,50 liradan satışa sunuldu. Alış yönlü işlemlerse 557,12 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Tam altın piyasasının kazandıranı olarak dikkatleri üzerine toplarken, bugün beklentiyi karşılayamadı. Açılışta bin 139 lira olan tam altının satış fiyatı, alışta 118 liraya geriledi.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını yüksek primli altın türlerinden olmaya bugün ara verdi ve fiyat yüzde 1,18 geriledi. Alış fiyatı şu anlarda bin 162 liradan uygulanıyor. Satışlarda ise bin 174 liradan alıcı buldu.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri