Ekonomi

Altın Fiyatları 10 Nisan 2018! Cumhuriyet ve Çeyrek Altın Güncel Fiyatlar…

Altın fiyatlarındaki hareketlilik yeni güne damga vuracağa benziyor. Altın fiyatları 10 Nisan Salı günü bir önceki kapanışa göre düşüşe geçti. Kapalıçarşı altın piyasası fiyatlarına göre, gram altın bugün 174 liralık bandın biraz üzerinde gün açılışı yaptı. Çeyrek altın ise 284 liradan alıcı buldu. İşte diğer piyasa gelişmeleri ve en güncel altın fiyatları…

Düğün sezonunun tam anlamıyla açılmasına sayılı günler kala, vatandaşın altına olan ilgisi iki katına çıktı. Özellikle çeyrek altın satışları arttı. Bunun yanında evlenecek çiftler düğün için takı için yeni sezonun modellerini seçmeye, bazıları ise almaya başladı. Vatandaşlar altın fiyatlarının yüksek olmasından şikayet etmesine rağmen, Türkiye’de altına olan ilgi ve altın satışları her dönem olduğu gibi şu günlerde de azalmadı.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın 10 Nisan Salı gününe alışta 278,17 lira ile başladı. Fiyattaki artış saat 08.37 itibariyle yüzde 0,49’a işaret etti. Çeyrek altının bugünkü satış fiyatı ise 284,46 lira oldu.

Yarım Altın Ne Kadar?

Yarım altın alacakların dikkati bugünde fiyatlara yöneldi. Bugün alışta 554,61 lira olan yarım altın satışta 568,92 liradan piyasaya sunuldu.

Tam Altın Ne Kadar?

Reşat altınındaki yükseliş bugün yüzde 3,21’i buldu. Artış sonrasında alış fiyatı bin 176 lira, satış fiyatı ise bin 188 liraya çıktı.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını Türk toplumunun vazgeçilmez bir parçası olarak yeni güne bin 156 liralık fiyatla başladı. Alış işlemleri ise saat 08.37 itibariyle bin 144 liradan devam ediyor.

Gram Altın Güncel Fiyat!

Gram altına olan ilgi bugünde yüksek oldu. Vatandaşlar altının gramaj fiyatını araştırmak için internet başına geçti. Alış fiyatı yeni güne 174,24 lira seviyesinden başlayan gram altın, satışları 174,31 lira ile açtı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri