Ekonomi

Altın Fiyatları (Güncel) 21.03.2018? Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın fiyatları 21 Mart Çarşamba yeni güne nasıl başladı! Peki, altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın bozduracaklar dikkat! Çeyrek altın fiyatı açılışta yüzde 0,72 değer kaybetti. Gram altınsa yükselişe devam etti.

Altın Fiyatları Bugün Yükselişi Sürdürdü

Altın fiyatları bugün açılışta yine yukarı yönlü hareketine devam etti. Dün güne yükselişle başlayan gram altın ilerleyen saatlerde küçük kayıplar yaşasa da yatırımcısını memnun etmeyi başardı. Dünün kapanışı da aynı yönde oldu.

Sarrafiye grupları arasında yer alan, yatırım amaçlı ve hediye olarak vatandaşların çokça tercih ettiği çeyrek altın, gram altın ve cumhuriyet altını yeni güne nasıl başladı? Evet, vatandaşlar 21 Mart Çarşamba gününün sabahında internette en fazla altın fiyatlarını araştırdı. Vatandaşların bir kısmı fiyatları altın almayı planladığı için öğrenmek istedi, bazıları ise altın bozdurmak için bu araştırma içerisinde olduğunu ifade etti.

Gram Altın Ne Kadar?

Kapalıçarşı bugünde altının nabzını tutmaya devam ederken gram altın bugün alışta 165,80 lira oldu. Satışlarsa saat 08.00 itibariyle 165,88 liradan devam ediyor.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Türk toplumunun hediyeleşmek için çokça tercih ettiği çeyrek altın 21 Mart Çarşamba alış yönlü işlemlerde 264,68 lira seviyesinden açılış yaptı. Kapalıçarşı’da çeyrek altının satış fiyatı ise 270,66 lira üzerinden gerçekleşiyor.

Yarım altın bugünün açılışında yüzde 0,51 değer kaybetti. Yarım altın alacaklar düşen fiyatları değerlendirmek için sarrafların yolunu tuttu. Bugünün alışlarına 527,70 liradan başlayan yarım altın, satışta 541,33 liraya geriledi.

Tam altın bin 58,71 liradan alış işlemlerine başladı. Satışlarsa şu anlarda bin 79,35 liradan devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Cumhuriyet altını dün bin 111 liradan alıcı bulmuştu. Bugünün satışları ise bin 112 liraya yükseldi. Cumhuriyet altını bozduracaklar dikkat! Cumhuriyet altını bugünkü alışlara bin 100 liradan başladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri