Ekonomi

Altın Fiyatları Ne Kadar 19 Mart Pazartesi? Altın Piyasasında Son Durum!

Kapalıçarşı kapılarını haftanın ilk işlem günü için açtı. Bugün Kapalıçarşı’da altın fiyatları ne kadar oldu? Altın alacak vatandaşlar yeni günün altın fiyatlarını merak ederken, altın haftaya yükselişle başladı. Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? İşte altın piyasası ve günün gelişmeleri…

Altın Fiyatları Ne Kadar Oldu Diyenler Dikkat!

Birikim için en güvenli limanı seçen yatırımcılar ve vatandaşlar altın fiyatlarının yükselmesiyle heyecanlandı. Kapalıçarşı piyasası “19 Mart Pazartesi altın fiyatları ne kadar?” sorusunun yanıtı sabah erken saatlerinde belirledi. Altın fiyatlarında geçen hafta başlayan yükseliş trendi, bugünde devam etti. Bugün altının kalbinin attığı Kapalıçarşı’daki hareketlilik dikkatlerden kaçmazken, altın bozduracaklar artan altın fiyatlarını değerlendirmeyi ihmal etmedi. Peki, bugün çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altındaki yükseliş devam ediyor mu? Cumhuriyet altını kaç liradan satılıyor? İşte bu sorularınızın yanıtı!

Gram Altın Alacaklar Dikkat!

Gram altın tüm zamanların zirve noktasına ulaşırken bugünün alış işlemlerine 165,47 lira seviyesinden başladı. Gram altının satış fiyatı ise 165,53 lira üzerinden devam ediyor.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Küçük birikimcinin çokça rağbet ettiği çeyrek altın bugünün alışlarını saat 08.10 itibariyle 264,33 liradan yapıyor. Satışlarsa haftanın ilk gününde 270,31 lira olarak fiyatlandırıldı.

Kapalıçarşı’da yarım altın 19 Mart Pazartesi günü 527,00 lira (alışta) olurken, satışta 540,62 lira seviyesinde seyrediyor.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira Oldu?

Cumhuriyet altını yeni haftaya düşüşle başladı. Azalış yüzde 0,36 oranında oldu. Cumhuriyet altını açılışta bin 92 liralık alış fiyatıyla başlangıç yaparken, satış fiyatı ise şu anlarda bin 104 lira üzerinden sürüyor.

Uzmanlara göre altın fiyatlarındaki yükseliş bir süre daha devam edecek!

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri