,
Ekonomi

Altın Fiyatları Son Durum! 18 Mart Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatları bugün ne kadar oldu diyenler! Altın yeni güne nasıl başladı? Çeyrek altın kaç lira oldu? Gram altın 18 Mart Pazar ne kadar? Altın fiyatları hakkında merak ettiğiniz tüm ayrıntılar haberimizde…

Altın Fiyatları Haftayı Yükselişle Tamamladı

Altın fiyatları ani yükseliş ile hem yatırımcısını hem de vatandaşları şaşırttı.  Gram altın uzun zamandır devam eden yatay seyrini geride bırakarak, 165 liralık sınırın üzerine çıktı. Haftayı ise yüzde 2,35’lik değer artışıyla tamamladı. Bu hafta Cumhuriyet ve çeyrek altın fiyatları da yatırımcısını memnun etti. Cumhuriyet altını bu hafta yatırımcısına yüzde 2,31 kazandırdı. Çeyrek altın fiyatındaki artışta elinde altını olan vatandaşı sevindirdi.

Gram Altın Ne Kadar?

Altın fiyatları ve altın piyasası haftanın son günü olan Pazar güne ne kadar oldu? Piyasa yeni güne ufak yükselişlerle başladı.

Birikimini gram altın olarak değerlendirmek isteyen vatandaşlar bugünün fiyatları için internet başına geçti.  Bilindiği üzere gram altın düşük işçilik maliyetiyle son zamanlarda yıldızı parlayan yatırım araçları arasında yer alıyor. Gram altın 18 Mart Pazar günü alışlarına 165 lira 21 kuruş üzerinden başladı. Satış fiyat ise 165 lira 33 kuruş olarak belirlendi.

Çeyrek Altın Güncel Fiyatı!

Çeyrek altın, altın piyasasının en çok rağbet görenleri arasında listeni başında bulunuyor. Bugün alış yönlü işlemlere 264 lira 33 kuruştan başlayan çeyrek altın, satışta 270 lira 31 kuruş olarak fiyatlandırıldı.

Yarım altın yeni güne alışta 527 lira seviyesinden başladı. Satışta ise 540 lira 62 kuruşa alıcı buluyor.

Cumhuriyet altınındaki günce durumsa alışta bin 92 lira seviyesinde gözlemlendi. Cumhuriyet altınının satış fiyatı şu anlarda bin 104 liradan devam ediyor.