Rekor üzerine rekor kıran altın fiyatları 23 Mart Cuma gününe nasıl başladı? Altın yatırımcısı ve vatandaşlar gram altın, çeyrek altın ve Cumhuriyet altının bugünkü fiyatlarını merak ediyor. Peki, gram altın bugün ne kadar? Çeyrek altın kaç lira? İşte yeni günün güncel altın fiyatları ve piyasa gelişmeleri…

Altın Fiyatları Yatırımcıyı Cezbetti

Altın fiyatları son zamanların en yüksek seviyesine tırmandı. Gram altın dün 170 liralık sınırı da aşmayı başardı. Yükselen fiyatlar altın bozdurmayı planlayan yatırımcıyı ve vatandaşı cezbetti. Altınını alan kuyumculara koştu. Yatırımda en güvenilir liman olan altın bu defa yatırımcısının yüzünü daha çok güldürdü.

Bugünün altın fiyatlarına gelince, fiyatlar dünkü kapanışa göre güne yükseliş yönlü başladı. Gram altın saat 08.00 itibariyle değerini yüzde 0,70 artırdı. Cumhuriyet altını ise güne yatay bir seyirle başladı. Peki, gram altın bugün ne kadar oldu? Cumhuriyet altını yeni güne nasıl başladı? 23 Mart Cuma güne çeyrek altın kaç lira oldu? İşte bu soruların yanıtı…

Gram Altın Güncel Fiyat (22.03.2018)

Gram altın bugünkü açılışı 170 lira bandında yaptı. Alışta 170,66 lira olan gram altın satışta ilk işlemlerine 170,72 liradan başladı.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Alışta 268,59 lira seviyesinden açılış yapan çeyrek altın satışta 274,66 liradan alıcı buldu.

Yarım altın yeni güne alışta 535,49 lira ile satışta ise 549,32 lira seviyesinden başladı.

Tam altın bugünün açılışını yukarı yönlü yapanlardan oldu. Alış fiyatı şu anlarda bin 74 lira üzerinden gerçekleşiyor. Satışlarsa bin 95 lira seviyesinde devam ediyor.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Türk toplumunun vazgeçemediği altı gruplarından olan Cumhuriyet altını bugün alışta bin 104 lira, satıştaysa bin 116 lira seviyesinden açılış yaptı.