Ekonomi

Altın Fiyatları Yeni Güne Nasıl Başladı? Güncel Gram Altın Fiyatı!

Altın fiyatları yeni güne dünkü kapanışa göre yükselerek başladı. Gram altın bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın Kapalıçarşı’da kaç lira? Cumhuriyet altını 8 Mart Perşembe yükseldi mi? Evet vatandaşlar bu soruların yanıtını aramaya erken saatlerde başladı. Altın piyasası güncel fiyatlar haberimizde…

Altın Fiyatları Güncellendi! Gram Altın Yükselişe Geçti

Altın fiyatları haftaya yukarı yönlü hareket ederek başlamıştı. Fiyatlardaki hareketlilik 8 Mart Perşembe gününde de devam etti. Gram altın bugün saat 07.44 itibariyle yüzde 0,45’lik artış kaydetti. Çeyrek altın ise aynı dakikalarda değerini yüzde 0,08 artırdı. Cumhuriyet altını da fiyatını artıranlar arasında yer aldı. Peki, çeyrek altın, gram altın ve cumhuriyet altını fiyatları bugün ne kadar oldu?

Gram Altın Kapalıçarşı’da Kaç Lira?

Gram altın düşük maliyet açısından altın yatırımcısının ilk tercihi olmayı başardı. Gram altın bugün alışta 162 lira 36 kuruş oldu. Satış işlemleri ise 162 lira 40 kuruş üzerinden gerçekleşiyor.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Çeyrek altın yeni güne yatay bir seyirle başladı diyebiliriz. Fiyatlardaki artış açılışta yüzde 0,08 oranında oldu. Artış sonrasında alış işlemleri 259 lira 66 liradan başladı. Çeyrek altın Kapalıçarşı’da bugün satışta 265 lira 54 kuruşa yükseldi.

Yarım altın yeni güne yüzde 0,08’lik yükselişle başladı. Alışlar 517 lira 70 kuruş, satışlar ise 351 lira 7 kuruştan başladı.

Cumhuriyet Altını Bugün Kaç Lira Oldu?

Dün düşüş yönlü hareket eden Cumhuriyet altını bugüne yüzde 0,56’lık yükselişle başladı. Cumhuriyet altını alışta bin 75 lira olurken, satış fiyatı bin 85 lira seviyesine çıktı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri