Ekonomi

Altın Fiyatları Yeni Haftaya Nasıl Başladı – 23.04.2018

Altın piyasasını bu hafta neler bekliyor? Bu soru şimdilik belli değil. Fakat yeni haftanın ilk altın fiyatları serbest piyasanın açılmasıyla belli oldu. Bugün gram altın ve çeyrek altın ne kadar oldu? Gram altın güne düşüşle başladı. Çeyrek altın açılışta 286 liradan alıcı buldu. İşte altın piyasası ve güncel fiyatlar…

Vatandaşlar ve yatırımcılar 23 Nisan 2018 tarihinin altın fiyatlarına kilitlendi. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yurdun dört bir köşesinde renkli kutlamalara ev sahipliği yaparken, altın piyasası tatil yapmadan günlük altın fiyatlarına odaklandı.

Gram Altın Güne 175 Lira Bandında Başladı!

Bugün gram altın altının ons fiyatındaki azalış nedeniyle, bir önceki kapanışa kıyasla ufak bir kayıp yaşadı. Gram altındaki düşüş saat 07.53 itibariyle yüzde 0,44 olarak gözlemlendi. Alış fiyatı bugünün açılışında 174,31 lira olurken, satışlar 174,36 liradan başladı. son durumda altının gram fiyatı yeniden 174 liralık banda geri dönmüş oldu.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar Oldu?

Çeyrek altın küçük birikimcinin takibinde hafta başı yaptı. Düğün sezonu hazırlıkları ve hediyelik grubu üyelerinden olan çeyrek altın bugün alışta 279,98 lira oldu. Satışta ise 286,31 liradan alıcı buldu.

Yarım altın güne yükselişle başlayan altın türü olarak dikkat çekti. Piyasa hareketleri incelendiğinde yarım altındaki fiyat artışı yüzde 0,26’ya denk geldi. Artış sonrasındaki alış fiyatı 558,21 lira, satış fiyatıysa 572,62 liraya yükseldi.

Reşat Altını Kaç Lira Oldu?

Reşat altını yatırımcısını geçen hafta yanılmamış ve değerini artırmıştı. Reşat altını bu hafta nasıl bir değişim sergileyecek bilinmezken, günün ilk satışları bin 204 lira üzerinden fiyatlandırıldı. Alış fiyatı ise bin 196 lira ile dikkat çekti.

Cumhuriyet altını günün ilk satışlarında bin 172 liraya alıcı buldu. Alışlarsa bin 164 liradan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri