Ekonomi

Altın Fiyatlarında Son Dakika Gelişme! Gram ve Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın fiyatlarında birkaç gündür gözlemlenen yatay seyir, bugünün açılışında yerini düşüşe bıraktı. Açılışta gram altın 171 liralık bantta yaptı. Peki, gram altın bugün ne kadar oldu? Çeyrek altın satışta kaç liraya yükseldi? Cumhuriyet altınının fiyatını merak edenler dikkat! Gün açılışı yükselişle yapıldı.

Bundan bir ay önce altın yatırımı yapanlar son birkaç hafta içerisinde büyük kazançlar yakaladı. Son haftalarda gram altından çeyrek altına, cumhuriyet altınından yarım altına kadar tüm sarrafiye gruplarında fiyatlar ciddi oranda arttı. Bu günlerde altın almak zorunda kalanlar ise altın alışverişlerini yüksek fiyatlar üzerinden yapmak zorunda kaldı. Altın almak için fiyatların düşmesini bekleyenlere ise kötü bir haberimiz var! Piyasa analistlerine göre altın fiyatlarındaki artış devam edecek. Hatta uzmanlar altının gram fiyatının 181 liraya kadar yükselebileceğini öngörüyor. Bugünün piyasa gelişmelerine gelirsek gram altın gün açılışı bir önceki günün kapanışına göre düşüş yönlü yaptı. İşte güncel altın fiyatları…

Gram Altın Kaç Lira?

Gram altın günün ilk alış işlemlerini saat 08.27 itibariyle 170,97 liradan yaptı. Satış için belirlenen serbest piyasa fiyatı ise 171,00 lira oldu.

Çeyrek Altın Bugün Ne Kadar?

Çeyrek altın 5 Nisan Perşembe günü alışta 275,60 lira, satışta 281,83 lira seviyesinde oldu. Çeyrek altındaki yükseliş yüzde 0,77’ye denk geldi.

Yarım altın güne 549,48 liralık alış, 563,66 liralık satış fiyatı ile başlayanlar arasında yer aldı. Reşat altını güne yükselişle başlarken, artış sonrasındaki alış fiyatı bin 175 lira, satış fiyatı ise bin 185 lira seviyesine yükseldi.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar Oldu?

Cumhuriyet altını yatırımcısına kazandırmaya devam ediyor. Bugünün alış fiyatı bin 143 lira seviyesinde gözlemlenirken, cumhuriyet altınının satış fiyatı bin 153 lira olarak fiyatlandırıldı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri