Ekonomi

Altın Fiyatlarında Son Dakika Gelişmeler! 13 Nisan Cuma Güncel Fiyatlar

Altın fiyatlardaki sert yükseliş sonrasında, piyasa hareketleri yakın takibe alındı. Peki, gram altın, çeyrek altın ve cumhuriyet altını 13 Nisan Cuma gününe nasıl başladı? İşte güncel altın fiyatları ve piyasadaki son gelişmeler…

Gram altın geçen ayı 168 liralık bantta tamamlarken, sadece 12-13 gün gibi kısa bir sürede rekor denecek bir artışa ev sahipliği yaptı ve 180 liranın üzerini gördü.

Altın piyasası dün kısmen bir sakinleme kaydetti. Gram altın dünü 176 liralık bantta tamamlamıştı. Yeni güne ise yine yükselişle başladı. Peki, gram altın bugün ne kadar oldu? Yatırımcılar, altın alacaklar ve altın bozduracaklar işte bu sorunun yanıtını bulmak için internet başına geçti.

Gram Altın Ne Kadar?

Gram altın günün ilk işlemlerini 177,31 lira üzerinden yaptı. Bu fiyat satış için uygulanırken, alış işlemleri 177,28 liradan başladı.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Çeyrek altın dün günü yüzde 2,20’yi bulan oranda düşüşle kapattı. Bugün alışta 282,24 lira oldu. Satış için belirlenen fiyatsa 288,62 lira ile vatandaşların dikkatini çekti.

Yarım Altın Güncel Fiyat!

Dün altın fiyatlarındaki düşüş eğilimi yarım altının alış ve satış fiyatlarına da yansıdı. Yarım altın yeni günün ilk alışlarını 562,71 liradan başlatırken, satışlarını 577,23 liradan yaptı.

Tam altın fiyatlarının son 24 saatlik değişimi de düşüş yönlü oldu. Bugüne ise bin 128 liralık alış fiyatı ile başlayan tam altın, satışta bin 150 liradan alıcı buldu.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını yatırımcısı düşen fiyatlara rağmen kazançlı olduğunu belirtti. Elindeki cumhuriyet altınını bozduran vatandaşlar getiriden memnun olduklarını, fakat bugünlerde alım yapmaktan kaçınacaklarını ifade etti. Bugünün fiyatlarına gelince alış için uygulanan fiyat bin 165 lira seviyesinde oldu. Cumhuriyet altınının satışları ise saat 08.28 itibariyle bin 177 liradan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri