Ekonomi

Altın Fiyatlarında Son Durum! 29 Mart Çeyrek Altın Ne Kadar?

Altın fiyatları 29 Mart Perşembe gününe nasıl başladı? Dün 174 liraya yaklaşan gram altın bugün ne kadar oldu? Evet, yatırımcı yine altın fiyatlarına odaklandı. Dün rekor seviyeye tırmanan gram altın yeni güne 170 lira bandından başladı. Çeyrek Altın ve cumhuriyet altını bugün kaç lira oldu? İşte altın piyasası gelişmeleri…

Altın Fiyatları Yatırımcının Takibinde!

Altın fiyatları dün zirvenin de zirvesini gördü. 173 lira 80 kuruş seviyesine kadar çıkan gram altın kapanışta yeniden 171 lira bandına geri döndü. Ülkemizde en çok tercih edilen yatırım araçlarından olan altın mart ayının başından bugüne kadar yüzde yediyi bulan oranda değer kazandı. Bu kazanç yatırımcının memnun olmasını, birikimlerin altına dönüştürülmesini beraberinde getirdi. Peki, bugünkü açılışta altın fiyatları nasıl bir değişim sergiledi? Altın fiyatları arttı mı yoksa düştü mü? Detaylar haberimizde!

Gram Altın Güncel Fiyatı (29 Mart Perşembe)

Gram altın dün gün içinde 174 lira bandını zorladı. Kapanışta ise 171,5 lira bandına geri döndü. Bugüne ise alış yönlü işlemlerde 170,93 liradan başladı. Saat 08.33 itibariyle satışlar 170,97 liradan devam ediyor.

Çeyrek Altın Güncel Fiyat!

Çeyrek altın yatırımcısını memnun etmeye, yüzleri güldürmeye devam ederken; günün ilk alış işlemleri 274,28 lira seviyesinde yapıldı. Çeyrek altının satış fiyatı ise 280,49 lira oldu.

Yarım altın bugüne alışta 546,86 liradan başladı. Şu anlardaki satışlarsa 560,97 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Cumhuriyet Altını Kaç Lira?

Cumhuriyet altını yeni güne bin 138 liralık alış fiyatı ile başladı. Serbest piyasadaki satış fiyatıysa bin 150 liradan sürüyor.