Ekonomi

Altın Yeni Haftaya Nasıl Başladı? Gram Altın 9 Nisan Pazartesi Ne Kadar Oldu?

Kapalıçarşı altın piyasası haftanın ilk işlem günü için açıldı. Gram altın bugün (9 Nisan 2018) ne kadar oldu? Çeyrek altın ise yeni haftaya 283 lira bandından başladı.

Altınının Yeni Hafta Fiyatları Belli Oldu!

Altın fiyatlarının nabzını tutan Kapalıçarşı piyasası, haftanın ilk işlem gününün ilk fiyatlarını erken saatlerde belirledi. Altın almak isteyenler ve evlenecek çiftler 9 Nisan Pazartesinin altın fiyatlarını araştırmaya şimdiden başladı.

Altında en çok tercih edilen 24 ayar gram altın gün açılışında düşüş yönlü bir grafik çizdi. Yatırımcılar ve altın almayı planlayanlar bu fiyatları değerlendirmek istediklerini, günün ilerleyen saatlerindeki fiyatlara göre ellerindeki altınları satabileceklerini ifade etti. Günün en merak edilen sorusu “Gram altın bugün ne kadar?” oldu? Binlerce gram altın yatırımcısı bu sorunun peşine düştü.  Vatandaşın merak ettiği sorular arasına çeyrek altının güncel fiyatı da yer aldı.

Gram Altın Ne Kadar Oldu?

Gram altın 9 Nisan pazartesi gününe değer kaybı ile başladı. Gram altındaki düşüş saatler 08.39’u gösterdiğinde yüzde 0,26 olarak gözlemlendi. Günün ilk alış işlemlerini 172,99 liradan gerçekleştiren gram altın, satışları ise 173,03 liradan yaptı.

Çeyrek Altın Kaç Lira?

Çeyrek altın yılın her gününde müşteri bulmaya devam ederken, bugünün satışlarında 283,07 liradan alıcı buldu. Kapalıçarşı piyasasında çeyrek altının alış fiyatı ise 276,81 lira olarak işleme alındı.

Yarım Altın Ne Kadar?

Altın tercihini yarım ve tam altından yana kullananlar haftanın ilk gününde yükselen fiyatlarla karşılaştı. Yarım altın günün ilk alışlarını 551,89 liradan, satışlarını ise 566,13 lira üzerinden fiyatlandırdı.

Tam altındaki artış bugünün açılışında yüzde 0,18 olarak dikkat çekti. Artış sonrasındaki fiyat alışta bin 141 lira, satışta bin 170 liraya çıktı.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını yeni haftaya alış yönlü işlemlerde bin 144 liradan başladı. Satış fiyatı Kapalıçarşı’da bin 156 liradan uygulandı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri