,
Ekonomi

Altın Yeni Haftaya Yükselişle Başladı? Çeyrek Altın (02.04.2018) Ne Kadar Oldu?

Altın fiyatlarının bu hafta nasıl bir seyir izleyeceği piyasaların açılmasıyla birlikte belli oldu. Gram altın yeni haftanın ilk gününe yükseliş yönlü başladı. Çeyrek altın, cumhuriyet altını ve gram altın bugün ne kadar oldu? Yatırımcılar işte bu soruların yanıtı için internet başına geçti. Güncel altın fiyatları haberimizde…

Gram Altın Yatırımcısı 3 Ayda Gram Başına 10 Lira Kazandı!

Gram altın yılın ilk günlerinde 158 lira bandındaydı. Mart ayını ise 168 lira seviyesinde tamamladı. Fiyatlardaki artış yatırımı uzun vadeli yapanların yüzünü güldürecek türden olurken, Mart ayının kazancı yüzde 4,7’ye kadar yükseldi. Artan altın fiyatlarıyla birlikte diğer altın türleri de kazançlı olanlar arasında yer aldı. Çeyrek altında küçük yatırımcıyı sevindirenlerden oldu. Peki, çeyrek altın bugün ne kadar oldu? İşte bu sorunun yanıtı erken saatlerde belli oldu. Haftanın ilk işlem günü olan pazartesi çeyrek altın alışta 269,66 lira oldu.

Gram Altın Kaç Lira?

Gram altın geçen hafta tarihi zirveyi görürken, yeni hataya yükseliş yönlü başladı. Saat 09.00 itibariyle gram altın alışta 169,35 lira, satışta 169,39 lira ile gün açılışı yaptı.

Çeyrek Altın Güncel Fiyat!

Çeyrek altın 2 Nisan pazartesiye alışta 269,66 lira ile başlangıç yaptı. Satış yönlü işlemlerse 275,76 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Yarım altın bugün alışta 537,64 lira olurken, satışta 551,52 liraya alıcı buldu.

Reşat altını gün açılışında bin 152 lira seviyesinden alış işlemlerine başladı. Satış fiyatı bin 162 lira ile dikkat çekti.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar?

Sarrafiye grupları içerisinde çokça satılan cumhuriyet altını bugünkü alış yönlü işlemlere bin 120 liradan, satışlara ise bin 130 lira seviyesinden başladı.