Ekonomi

Altında Hafta Sonu Fiyatları! Çeyrek Altın 28 Nisan Cumartesi Kaç Lira Oldu?

Dünyanın en değerli madenleri arasında yer alan altın hem süs he yatırım aracı olarak kullanılırken, son zamanlarda dalgalı bir fiyat seyri içerisine girdi. Fiyatlar geçen ay zirve noktasına ulaştı. Bugünlerde ise düşüş eğilimine girdi.

Geçen ayın yüksek fiyatları her kesimden vatandaşın dikkatini çekecek türde oldu. İşte o günlerde altın almak zorunda kalanlar alışverişlerini tarihi fiyatlar üzerinden yaptı. Mart ayında alın alan yatırımcının bugünlerdeki kaybı ise büyük oldu. Yüksek fiyatlardan altın bozduranlarsa büyük kazançlara kapı araladı.

Altın bu haftayı düşüş eğilimi içerisinde tamamladı. Gram altın yeniden 172 liralık banda geri döndü. Azalan fiyatlar en çok düğün hazırlığı içinde olan çiftlerin ve hediye alacak vatandaşların işine yaradı. Bazı yatırımcılarsa işte bu hafta satıştan çok alım yapmayı tercih etti.

Altın piyasasının bugünkü değişimi incelendiğinde fiyatlar bugün için serbest piyasada şöyle gözlemlendi.

Gram Altın Kaç Lira?

Gram altın hafta tatilinin ilk gününe 171,93 liralık alış fiyatıyla başladı. Satışlarda ise 172,04 liraya alıcı buldu.

Çeyrek Altın Güncel Fiyat!

Hafta sonunda düğün dernek etkinliğine katılacak ve hediye olarak çeyrek altın alacak vatandaşlar dikkat! Çeyrek altın bugün satışta 281,63 liraya geriledi. Fiyatların yüzde 0,55 oranında düşmesi ise alış fiyatını 275,40 liraya çekti.

Yarım altın hafta sonuna 563,26 lira seviyesinden başladı. Alış işlemlerine uygulanan fiyatınsa 549,09 lira olduğu gözlemlendi.

Reşat altını bugün yüzde 1,03 fiyat artırdı ve alışlarını bin 158 liraya taşıdı. Satışlarsa bin 170 lira üzerinden fiyatlandırıldı.

Cumhuriyet Altını Ne Kadar Oldu?

Cumhuriyet altını alacaksanız bugün fiyat yüzde 1,81 gibi yüksek bir oranda düştü. Azalış sonrasındaki satış fiyatı bin 138 lira oldu. Alış işlemleri ise bin 126 liradan devam ediyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri