Ekonomi

Altının Yıldızı Parladı! Çeyrek Altın (11 Nisan Çarşamba) Ne Kadar Oldu?

Altın kendi rekorunu dün itibariyle yeniden tazeledi. Tüm sarrafiye gruplarında fiyatlar tavan yaptı. Fiyat artışları vatandaşın ilgisini çekti. Gram altın ve çeyrek altın fiyatı işte bu gelişmeler gölgesinde yeni güne başladı. Güncel altın fiyatlarını ve piyasa gelişmelerini haberimizde bulabilirsiniz…

Altın Bozduracaklar ve Alacaklar Yeni Günün Altın Fiyatları Yükselişte!

Altın son haftaların parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. Durum böyle olunca altın ve altın fiyatlarına olan ilgide arttı. Altın alacak ve altın bozduracak vatandaşlarsa 11 Nisan Çarşamba gününün piyasa hareketlerine odaklandı. “Çeyrek altın bugün ne kadar oldu? Gram altın kaç lira? Cumhuriyet altını yükseldi mi?” diyen vatandaş ilk iş olarak fiyatları araştırdı.

Bilindiği üzere dün altın fiyatları rekor kırdı. Güne düşüşle başlayan gram altın gün içinde satışta 177,90 liraya kadar yükseldi. Piyasadaki hareketlilik hem tedirginliğe hem de telaşa neden oldu. Artan gram altın fiyatı, altın bozduracakların kuyumculara koşmasına neden oldu. Piyasada satıştan çok alış işlemi yapıldı.

Altın fiyatları 11 Nisan 2018’e de yükselişle başladı. Güncel fiyatlarsa şöyle:

Gram altın 11 Nisana yükselişle başladı. Alış için uygulanan fiyat saat 08.07 itibariyle 177,62 lira oldu. Satış işlemleri ise aynı dakikalarda 177 lira 65 kuruştan devam etti.

Çeyrek Altın Ne Kadar?

Çeyrek altın toplumun vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ederken, bugünkü alış fiyatı 283,61 lirayla açılış yaptı. Çeyrek altındaki fiyat artışı yüzde 1,95 seviyesine tırmandı. Artış sonrasında çeyrek altın 290,02 liraya yükseldi.

Yarım altın günün ilk alış işlemlerini 566 lira 82 kuruştan yaptı. Satışlara ise 581 lira 45 kuruştan başladı.

Cumhuriyet Altını Güncel Fiyat!

Cumhuriyet altını yılın başından bugüne değerini artırdı. Bugünün değer artışı yüzde 1,12 olarak gözlemlendi. Artış sonrasında alış fiyatı bin 157 lira olurken, satışlar güne bin 169 lira seviyesinden başladı.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri