anadolu-sigorta-turkiye-geneli-satis-uzmanlari-ariyor
Memur Alımı

Anadolu Sigorta Türkiye Geneli Satış Uzmanları Arıyor!

Anadolu Sigorta tarafından yapılacak olan personel alımları ile sigorta satış danışmanları işe alınacak.

Anadolu Sigorta Yeni Personeller Arıyor

Anadolu Sigorta satış danışmanları alımı yapacağı pozisyonun Maksimum Sigorta Uzmanı olduğunu açıkladı. Şirketin stratejileri çerçevesinde sigorta ürünlerinin satışının ve pazarlamasının sağlanması amacıyla banka dağıtım kanalları aracılığıyla sağlayacak olan yeni personeller işe alınacak. Anadolu Sigorta satış elemanları aktif olarak sahada çalışacak olup, asgari ücretle ücretlendirileceklerdir. Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir. Haberimizin devamında yeni personellerde aranan özellikler ve niteliklerin hangileri olduğu da belirtilmiştir. Anadolu Sigorta tarafından üç farklı pozisyon için yeni personel alımı yapılacaktır. Bu pozisyonlar Maksimum Sigorta Uzmanı, Sağlık Sigortaları Maksimum Sigorta Uzmanı ve Tarım Sigortaları Maksimum Uzmanı olarak belirtildi. Belirtilen sigorta ürünlerinin sahada aktif satışını sağlayacak olan kişilerin sigorta personeli iş başvurusu yapması beklenmektedir.

Anadolu Sigorta Yeni Personellerinde Aranan Özellikler

Anadolu Sigorta satış elemanı iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin aşağıdaki özellik ve nitelikleri taşıyor olması gerekiyor.

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak
  • Üniversitelerin 4 yıllık eğitim ya da 2 yıllık eğitim veren sigortacılık, işletme, pazarlama gibi bölümlerinden mezun olmak
  • Tarım sigortası işe ilgili başvuru yapacakların Ziraat Mühendisliği mezunu olması
  • 30 yaşından büyük olmamak
  • Microsoft Office uygulamalarına ve internet kullanımına hakim olmak
  • Erkek adayların askerlik görevlerini bitirmiş olması
  • Seyahat etmek için herhangi bir engellerinin olmaması
  • Satış ve pazarlama alanlarında gerekli yetkinliklere sahip olmak
  • Performansı yüksek olmak ve iş disiplini sahibi olmak

Sigorta Danışmanı İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Türkiye’nin pek çok ilinde yapılacak olan sigorta personeli alımları Anadolu Sigorta tarafından 3 Haziran 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Sigorta satış iş başvurusu yapmak isteyen adayların bilmesi gereken tüm detaylar aşağıdaki linkte yer almaktadır. Bu linkten aynı zamanda sigorta satış iş başvurusu da yapılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/anadolu-sigorta-maksimum-sigorta-uzmani-2028346

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri