Gündem

Ankara Lüx İç Mimarlık

Ankara Lüx İç Mimarlık

Move Mimarlık yapmış olduğu iç mimarlık tasarımları ve projeleri ile ses getirmeyi başarmış olan bir tasarım ve proje ofisidir. Tasarımlarının bu şekilde beğenilmesi ise ofise referanslar gelmesini sağlamıştır. Bu referanslar bazı kişiler tarafından önemsiz görülebilmektedir ancak gelen referanslar sayesinde hem yapılan tasarımların beğenildiği anlaşılmaktadır hem de diğer kişilerin tasarımlar hakkında bilgi almasını sağlamaktadır. Proje ve tasarım ofisi yapacağı tasarımlar ile ilgili kişilere bilgiler vermektedir ancak bir referansın verdiği bilgi daha da önemli olmaktadır.

Söz konusu olan tasarım ve proje ofisi yaptığı tasarımları çeşitli alanlarda gerçekleştirmektedir. Örnek olarak salon tasarımları, klinik tasarımları, mutfak tasarımları, yatak odası tasarımları verilebilir. Bunun dışında daha birçok alanda hizmet vererek gün geçtikçe tecrübesini daha da arttırarak aldığı ödül sayısını çoğaltmayı da hedeflemektedir. Hedeflerine ulaşacağı ve yaptığı işlerin iyi olduğuna kanıt Europen Property Award 2020- 2021 Ödülü’dür.

Lüx İç Mimarlığın Adresi Move Mimarlık Ofisi

Move Mimarlık Ankara’da bulunan başarılı ve tecrübeli bir tasarım ve proje ofisidir. Başarılı ve tecrübeli olmasının en büyük nedenlerinden birisi uzun yıllardan beri hizmet vermesidir. Uzun yıllardan beri sürekli farklı iç mimarlık tasarım ve projeleri içinde olduğundan dolayı kişilerin güvenini kazanmış bir proje ofisi olmasıdır.

Söz konusu olan mimarlık ofisi içinde bulunmuş olduğu çağa uygun şekilde tasarımlarını yapmaya özen göstermektedir. Bu şekilde yaptığı lüks, yenilikçi tasarımları sayesinde de birçok kişinin tercihi olan tasarım ve proje ofisi olmuştur.

Ankara’nın Ödüllü İç Mimarlık Firması

Move Mimarlık bulunduğu her çağa uygun tasarımları ile adını duyurmayı başarmış bir mimarlık firmasıdır. Firmasının bu şekilde ses getirmesi ise Europen Property Awards 2020- 2021 Ödülü’nü almasını sağlamıştır. Aldığı bu ödül firma için yeri oldukça büyük olan bir ödüldür. Bu yüzden de aldığı ödülü gururla taşımaktadır.

Ankara’da bulunan bu firma aldığı ödülde çalışanlarının etkisinin büyük olduğunu düşünmektedir. Bu yüzden de en başından beri bünyesine alacağı çalışanların; yenilikçi, araştırmacı, tecrübeli, gelişime açık ve çözüm odaklı tasarımlar oluşturabiliyor olmasına dikkat etmektedir.