Ekonomi

Ankara’da Nefis Çankaya Evleri Projesinde Yaşam Başladı!

Ankara’da YP İnşaat tarafından hayata geçirilen Nefis Çankaya Evleri konut projesinde yaşam başladı. 60 aya varan vade seçeneklerine kadar vade farkı olmadan ödeme kolaylığının sunulduğu proje, ev sahibi olma hayali kuranların imdadına koşuyor.

Başkent’te “Doğanın içinde bir şehirli” sloganı ile yükselen Nefis Çankaya Evleri’nde yaşam başladı.

İmrahor Vadisi’nin tüm renklerini kapsayan manzarası ve tertemiz havası ile ayrıcalıklı yaşamın bütün özelliklerini barındıran Nefis Çankaya projesini hayata geçiren YP İnşaat’ın Yönetim Kurulu Üyesi Osman Cem Çankaya, konutların önemli bölümünün sahipleriyle buluştuğunu ifade etti.

Osman Cem Çankaya, inşaat sektöründe oluşturdukları fark yaratan çizgiye ulaşmayı, sundukları ödeme planlarıyla kolaylaştırdıklarını dile getirerek, “Hemen tapu imkanına sahip Nefis Çankaya Evleri’nde banka kredisi kullanılmadan, şirkete 60 ay vade farksız ödeme olanağı sürüyor. Farklı tiplerde daire seçenekleri ile herkesin kendine uygun bir yaşam alanı bulabileceği Nefis Çankaya projesi oturuma hazır son daireleri için alıcılara acele etmelerini öneririm” dedi.

Nefis Çankaya Evleri’nde Yaşam Başladı!

Nefis Çankaya Evleri’nde, hem yatay, hem dikey mimariye sahip 18 farklı daire tipi bir arada bulunuyor. Proje, 500 metrekare seyir terası ve vadi manzaralı kafenin yanı sıra, pilates ve yoga odalarından, fitness merkezine; basketbol ve tenis sahasından, sauna ve yüzme havuzuna kadar çok sayıda ayrıcalık sunuyor.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri