Ekonomi

Apple’ın Son Telefonu Ekonomik Market Zincirinde!

Akıllı cep telefonları ve Apple’ın diğer telefonları arasında en pahalı cihazlardan biri olma özelliğine sahip olan İphone X, tahmin edilen rağbeti göremeyince ağırlıklı olarak ekonomik ürünlerin satışının gerçekleştiği market zincirlerinden bir olan BİM’de satışa çıkmaya hazırlanıyor.

An itibari ile Türkiye’deki akıllı cep telefonları ve Apple’ın diğer telefonları arasında en pahalı cihaz olarak piyasa satışta olan iPhone X, tüketiciler tarafından beklenen ilgiyi göremeyince, ülke genelinde uygun ürünlerin satışını gerçekleştiren marketlerden biri olan BİM’de satışa çıkmaya hazırlanıyor. Söz konusu olan bu cihazın BİM’de satılmasında dikkat çeken en önemli noktası ise, piyasadaki satış fiyatının bir hayli altında sunulmuş olmasıdır.

Piyasadan Yüzde 18 Oranında İndirimle Satılacak

Türkiye genelinde 6 bin 99 liradan başlayarak satışa çıkarılan iPhone X modelinin BİM’de satışa çıkarılacağı fiyat ise 4 bin 999 lira olarak belirlendi. Böylece BİM, piyasadaki satış fiyatının yüzde 18 indirimli olarak, yani bin 100 TL düşük fiyatla ile satacak.

BİM marketler zinciri tarafından kampanyalı ürünler için hazırlanan aktüel broşürlerinde yer alan duyurulara göre, 9 Mart Cuma gününden itibaren satışa çıkarılacak olan Apple’ın son akıllı cep telefonu iPhone X, ayrıca 2 senelik Türkiye garantisine de sahip olacak.

Daha Önceki Cihazlarla da Dikkat Çekmeyi Başardı

Söz konusu olan ekonomik market zinciri, daha öncesinde de satışa çıkarmış olduğu cihazlar ile gündemde yer almayı başarmıştı. Yine uygun ücretli olan iPhone şarj kablosu ve kulaklık tarzında elektronik ürünlerin satışını gerçekleştiren BİM marketler zinciri, PlayStation 4 satışı ile de dikkatleri üzerine toplamıştı.

Bahsedildiği üzerine BİM’in iPhone satışındaki en büyük fark ise, marketler zincirinin ilk defa yeni piyasaya sürülen bir modeli uygun fiyat ile satışa sunmasıdır.

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri