,
arcelik-magazalarina-satis-temsilcileri-araniyor
Memur Alımı

Arçelik Mağazalarına Satış Temsilcileri Aranıyor!

Arçelik yeni personel alımları kapsamında gerçekleştirilecek işe alımlar ile mağaza satış elemanları istihdam edilecek.

Mağaza Satış Elemanı Alımları

Arçelik mağazaları satış elemanı ile ilgili gerçekleştirilecek olan işe alımlar kapsamında iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özelliklere sahip olması gerektiği de bildirildi. buna göre; adayların en az lise mezunu olmaları, dinamik, genç, değişime ve yeniliklere açık, kendini geliştirme konusunda istekli, ekip halinde çalışma şekline uyum sağlayabilecek, insanlarla ilişki ve iletişim kurma konusunda başarılı, daha önce mağazacılık ile ilgili çalışmış ve satış – pazarlama alanına deneyim kazanmış olması, erkek adayların askerlik görevlerini yapmış ya da en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olması, dış görünümüne önem veriyor olması gerekiyor.

Arçelik Satış Temsilcileri Hangi Görevleri Üstlenecekler?

Arçelik satış personeli iş başvurusu yapacak olan kişiler iş başvuruları değerlendirmeye alındıktan ve açık pozisyon için uygun olduklarına karar verildikten sonra iş görüşmesi daveti alacaklardır. İş görüşmesinde de başarılı olarak işe alımı sağlanan yeni mağaza elemanları mağazada satışı gerçekleşen ürünler ile ilgili müşterileri bilgilendirmek ve danışmanlık yapmak, ürünlerin pazarlamasını ve satışını yapmak, müşterilerin memnuniyetini sağlamak, alışverişlerde devamlılığı sağlamak, ürünlerin ve stantların temizliğinden sorumlu olmak gibi görevler üstleneceklerdir.

Mağaza Satış Elemanı İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

Mağaza satış elemanı iş başvuruları 11 Haziran 2018 tarihine kadar ilgili şirket tarafından kabul edilecektir. İşe alınacak olan yeni mağaza satış personelleri asgari ücret ile çalışacaklardır. Türkiye genelinden başvuruların kabul edileceği bu başvurular ile ilgilenenlerin merak ettikleri tüm soruların cevapları aşağıdaki bağlantıda bulunmaktadır. Bu bağlantıdan ayrıca iş başvurusu da yapılabilir. Adayların başvuru sırasında iletişim bilgilerini tam ve doğru olarak vermeleri sonradan kendilerine sağlanacak olan geri dönüş ve iş görüşmesi daveti için önemlidir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/mert-dayanikli-tuketim-mallari-arcelik-magazalarimiza-satis-temsilcisi-ariyoruz-2035258