avivasa-finansal-danisman-personeller-ariyor
Memur Alımı

AvivaSa Finansal Danışman Personeller Arıyor!

AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ., finansal danışman personel alımları yapacağını duyurdu.

AvivaSA Yeni Personel Alımları

Türkiye’nin öncü bireysel emeklilik ve hayat sigortası firmalarından olan AvivaSA Emeklilik ve Hayat AŞ. 31 Ekim 2007 tarihinde kuruldu. Hacı Ömer Sabancı Holding ile İngiliz sigorta devi firma Aviva Plc. tarafından ortaklaşa kurulan AvivaSA Emeklilik ve Hayat hisseleri Bora İstanbul’da işlem görüyor. Bireysel emeklilik, hayat sigortası, ferdi kaza sigortası gibi alanlarda hizmetler veren şirket Türkiye’nin en büyük direk satış ekibine sahiptir. Ayrıca Akbank ve ABank ve Odea Bank ile de işbirlikleri bulunuyor. AvivaSA yeni personel alımları kapsamında işe alınacak olan yeni personeller şirket bünyesinde satış ekibinde görev alacaklardır.

AvivaSA Yeni Satış Personellerinin Görevleri

AvivaSA personel alımı iş başvurusu yaparak gerekli aşamalarda başarılı olarak işe alımı sağlanan yeni personeller şirketin direk satış ekibinde göre yapacaklar. Kendilerine verilen satış hedefleri kapsamında potansiyel müşterilerle irtibata geçerek satış yapacak olup, bir yandan da müşteri esasından ödün vermeyecekler. Türk sigortacılık sektörünün büyük firmalarından olan AvivaSA satış elemanı iş başvurusu yapacak olan adayların hangi özellik ve niteliklere sahip olmasının istendiği de şirket tarafından yapılan işe alım duyurusunda detaylı olarak belirtilmiştir.

Yeni Sigorta Satış Personellerinde Aranan Özellikler

AvivaSA sigorta satış iş başvurusu yapmak isteyen kişilerin üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren lisans ya da 2 yıllık eğitim veren ön lisans bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Adayların ayrıca satış alanı hakkında kariyer hedefleri bulunan, işinde başarıya odaklı çalışabilecek olan, müşteri yönetimi ve müşteri ilişkileri konularında başarılı, ikna yeteneği gelişmiş olan gelişime ve yeniliklere açık, planlama ve organizasyon alanlarında beceri sahibi, erkek adaylar için de askerlik görevlerini tamamlamış veya en az 2 yıllığına tecil ettirmiş olmaları gerekmektedir. İşe alınacak olan yeni personeller asgari ücretle çalışacak olup tüm Türkiye genelinden başvurular kabul edilmektedir.

AvivaSA Emeklilik ve Hayat İş Başvuruları

Kariyer planlaması yaparken, gelecekle ilgili hayaller kurarken yapılacak olan iş ve kazanılacak olan aylık ücret oldukça önemlidir. Hem yeteneklerinize, hem hayallerinize, hem de ihtiyaçlarınıza en uygun işi bulabilmek adına kamu personeli alımlarını ve asgari ücretli iş ilanları internet sitemizde yer alan GÜNDEM kategorisinden takip edebilirsiniz. KrediMemur’a ait Instagram profili üzerinden, Facebook sayfası üzerinden ve Facebook grubu üzerinden de güncel personel alım ilanlarını takip edebilirsiniz.

AvivaSA satış iş başvurusu yapacak olan adayların başvuruları şirketin işe alımlarla ilgili departmanı tarafından 13 Mayıs 2018 tarihine kadar kabul edilecektir. Bu işe alımlar ile ilgili bütün detayları öğrenmek ve sigorta personeli iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki bağlantıdan yararlanabilirler.

https://www.yenibiris.com/avivasa-emeklilik-ve-hayat-a-s/finansal-danisman-izmit-is-ilani/725783

Instagram takipçi satın al Twitter takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Tiktok takipçi hilesi Fucicort krem Seo paketleri