Uzun dönem kiralama süreci Bgrfilo firması güvencesi ile tamamlandığı zaman genel hizmet akışı verimliliği ile dikkat çekiyor. Siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde hızlı, sorunsuz ve uygun fiyatlı biçimde erişim adımlarını gerçekleştirebilirisiniz. Sistem sizin için genel verimliliği ile göz dolduruyor! Diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman özellikle fiyat bağlamında çok makul bir sistem göze çarpıyor.

Kiralanan Aracı Kimler Kullanabilir? 

Araç kiralama kapsamında kurumsal bir hizmet veren firma tarafından kiralama süreci tamamlandıysa firmanın tüm personelleri kullanım hakkına sahiptir. Bu şekilde kullanım konusunda da tüm kısıtlamalar ortadan kaldırılmış oluyor. Elde edilecek olan genel verimliliğin en yüksek seviyeye çıkması için bu şekilde şoför konusunda bir limit getirilmemiştir.

Aracın Teslim Süreci 

Aracın teslimi 2 farklı yöntem ile tamamlanabiliyor. Bu alanda merkez ofise gelerek bizzat kiralayan kurumun temsilcisinin teslim alma hakkı vardır. Bu imkanı olmayan kişilerin ve kurumların belirttikleri açık adrese araç filosunun gönderilmesi mümkündür. Sürecin hızlı işlemesi için büyük çaba sarf edilmektedir. Araç teslim adımının öncesinde araçlar gerekli olan tüm kontrollerden geçirilir.

Ödeme Süreci Nasıl İşler? 

Ödeme adımlarının en güveniliri şekilde tamamlanması için kapsamlı bir alt yapı oluşturulmuştur. Finansal adımların hızlı ve güvenilir gerçekleştirilmesi için çift uçlu koruma sistemi oluşturulmuştur. Finansal verilerinizin muhafazası ile alakalı sorun çıkması bu nedenle söz konusu değildir!